» 
»
 

Dolunay 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 11 Temmuz'da

Ekranların yeni yaz dizilerinden Dolunay 2. bölüm fragmanı merakla beklenmeye başladı. İzleyicilerin büyük beğenisini alan ilk bölümde neler yaşandı, 11 Temmuz Dolunay dizisinde neler olacak işte tüm detaylar.

Sıcak yaz akşamlarının sevilen dizilerinden olacak olan Dolunay 2. bölüm gelişmeleri neler olacak şimdiden büyük merakla beklenmeye başladı. Özge Gürel ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı Dolunay yeni bölüm gelişmeleri için geri sayım başladı. Peki ilk bölümde neler oldu görelim.

Dolunay ilk bölümde kardeşi ve ev arkadaşıyla yaşadıkları evin masraflarını görebilmek için kendisine part time bir iş arayan Nazlı Ferit adlı ciddi düzeyde titiz bir iş adamının aşçısı oldu. Daha ilk günden kovulmaktan son anda kurtulan Nazlı, yaptığı lezzetli enginar dolması ile Ferit'in gönlünü kazanmayı başardı. Dolunay dizisinde işkolik bir portre çizen Ferit hiç karşılaşmadığı ve bıraktığı notlar ile hayatına farklı bir boyut kazandıran bu gizemli aşçıyı merak etmeye başlamıştı. Dolunay yeni bölümde yaşanacak gelişmelerin habercisi olan bu duygular nerelere gidecek?

Derken bir davette garson olarak görev alan Nazlı, Ferit ile hoş olmayan bir karşılaşma yaşadı. Tabi ikisi de birbirini tanımadan...  Ve bir gün eve erken gelen Ferit Nazlı ile sonunda karşılaştı. Evin temizlik işlerini de yapmaya başlayan Nazlı bu ilginç karşılaşma sonrasında Ferit beyin yaşlı bir bunak olmadığını anladı. Ferit ise yaşlı bir aşçı yerine karşısında genç ve güzel bir kız görünce oldukça şaşırdı.

Ferit'in küçük yeğeni Bulut'un da sevdiği Nazlı, Ferit'in titizlik huyundan bunalsa da yemek servisine kaldığı o gece oldukça ilginç anlar yaşadı. Ferit'in Bulut'a karşı davranışlarını oldukça olumlu bulan Nazlı artık ona gıcık olmaktan vazgeçmişe benziyordu. Ancak gelişen olaylar zinciri ikisini bir taraftan yakınlaştırırken her ikisinin de dediğim dedik halleri nedeniyle ufukta bir aşk zor görünüyordu. Japon iş ortaklarıyla düzenledikleri bir davette yanlış anlaşılma sonucu kendisini Ferit'in sevgilisi rolünde bulan Nazlı, dolunaylı gecede içkinin de etkisiyle ne yaptığını bilmez halddeydi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *