» 
 

Dolunay dizisi 1. bölümü başlıyor! İşte konusu ve oyuncuları

Yeni yaz dizilerinden Dolunay ilk bölümü ile bu akşam Star ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Dolunay konusu, oyuncuları ve cıvıl cıvıl enerjisiyle salı akşamları izleyiciler için yayında olacak.

Star ekranlarında yaz dizileri furyasına katılan Dolunay ilk bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak. Daha önce sevilen dizilerde rol almış Özge Gürel ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı bu enerji dolu cıvıl cıvıl yaz dizisi Dolunay konusu ile bakalım izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarabilecek mi?

Star resmi internetten sitesinde Dolunay dizisi ile ilgili yer alan bilgilere göre dizinin konusu şöyle. Başarılı bir iş adamı olarak karşımıza çıkacak olan Ferit Aslan karakteri, düzeni, tertibi seven titiz biridir ve evinde işe başlayan her aşçı onun bu mükemmeliyetçi tavrı nedeniyle işi bırakır. Nazlı ise kardeşi ve arkadaşıyla birlikte yaşamaktadır ve ihtiyaçları karşılamak üzere kendisine iş arayan bir Gastronomi bölümü öğrencisidir. Ancak onun da bir türlü iş bulamama nedeni dediğim dedik tavırlarıdır.

Dolunay dizisinde olaylar bu iki karakterin yollarının Nazlı'nın Ferit'in aşçısı olması ve bu iki zıt karakterin nasıl anlaşacağı konusu üzerine şekilleniyor. Yemek konusunda oldukça yetenekli olan Nazlı, Ferit'in mükemmeliyetçi tavrına karşılık galip gelebilecek gibi görünürken, bir dolunaylı gecede birbirine aşık olan Nazlı ve Ferit bakalım neler yapacak? Yanlış anlamalar sonucu karmaşık olaylar zincirinde kendilerini bulan ikili bakalım olayların içinden nasıl çıkacak?

Dolunay ilk bölümü ile 4 Temmuz salı akşamı saat 20.00'de Star ekranlarına geliyor. Ekranlara yeni bir aşk hikayesi taşıyacak olan Dolunay yapım No Dokuz imzalı ve yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturuyor. Dizinin senaryosu ise Kule Dibi Senaryo Ekibi, Ayşen Günsu Teker, Fikret Bekler ve Elif Özsüt'ün kaleminden çıkıyor. Can Yaman ve Özge Gürel'in yanı sıra Dolunay oyuncuları arasında Hakan Kutaş (Deniz), Necip Memili (Hakan), Öznur Serçeler (Fatoş), Türkü Turan (Alya), Alara Bozbey (Demet), Balamir Emren (Engin), Berk Yaygın (Tarık), Özlem Türay (İkbal), Yeşim Gül (Leman), Irmak Ünal (Zeynep) ve Mert Yavuzcan (Demir) rol alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *