» 
»
 

Dolunay son bölümde neler yaşandı? Yeni fragman yayınlandı mı?

Star TV ekranlarının romantik komedi dizileri furyasına yeni eklenen Dolunay dizisi yayınlanan 2. Yeni bölümü ile yine izlenme rekorları kırdı. Dolunay 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

Ekranların yeni gözdesi Dolunay dizisi zengin kadrosu, başarılı senaryosu ile reyting oranlarında yükselen bir ivme ile yoluna devam ediyor. İlk bölümü ile dizi sektörüne hızlı bir giriş yapan dizi 2. bölümünde yaşanan acı ve dram dolu sahnelerle izleyiciyi gözyaşlarına boşarken, Bulut ve Nazlı arasındaki komik diyaloglarla neşe buldu.

Dolunay 2. Bölümde, Bulut ve Nazlı’nın arasındaki yakınlaşma nedeni ile Nazlı’yı merak eden anne ve babası bir tanışma merasimi tertip eder. Oysa Nazlı, Ferit’in evinde geçirdiği utanç verici akşamdan sonra bir daha o ailenin fertleri ile bir araya gelmek istemez.
Öte yandan, müzmin bekar Deniz çoktan gönlünü Nazlı’ya kaptırmıştır. Sokak hayvanlarına yardım etmek için bir araya geldikleri gün ikisi de keyifli saatler geçirir.

Nazlı kendine çok iyi bir dost edindiğini düşünürken Deniz’in ona olan hayranlığı daha çok artar. Tüm bunlar yaşanırken Zeynep ve Demir’in ansızın geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybetmeleri, o kazada küçük Bulut’un yürüme yetilerini kaybetmesi Ferit, Deniz ve Nazlı’nın hayatında yeni bir dönüm noktası yaşamalarını sağlar.

Dolunay 3. Bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili gelişmeler bölüm tüyoları için takipte kalın… Nazlı ve Ferit yeniden bir araya gelebilecek mi? Bulut yeniden yürüyebilecek mi? Nazlı, Deniz’in iş teklifini kabul edecek mi? Dolunay 3. Yeni bölüm 18 Temmuz Salı akşamı Star TV ekranlarında…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *