» 
»
 

Döviz bozdurana çekilişle vosvos kampanyası

Yurdun dört bir yanından döviz kampanyaları duyulurken Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak farklı bir kampanyaya imza attı. En az 100 dolar ya da 100 avro olmak üzere dövizini bozdurup makbuz getiren vatandaşların çekilişle bir adet 1974 model vosvos vereceğini bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısıyla harekete geçtiklerini ve örnek teşkil edecek bir çalışma başlatmak istediklerini dile getiren Başkan Ak herkesin kampanyaya katılabilmesi için bozdurulması gereken limit tutarını düşük tuttuklarını belirterek isteyen vatandaşların daha fazla döviz bozdurup daha fazla çekiliş hakkı kazanabileceğini kaydetti.

Keçiören Belediyesince başlatılan Milli Paramız, Milli Davamız kampanyasıyla, döviz bozduran vatandaşlar, gerçekleştirilecek olan çekilişle 1974 model vosvos kazanma şansı elde edecek.

Belediye binası önünde, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş'un katılımıyla gerçekleştirilen kampanya açılış töreninde konuşan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Dövizini bozdur ülkene sahip çık sloganıyla yola çıktıklarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşlara yaptığı çağrıya destek verdiklerini söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *