» 
 

Dua etmeye giden Cicişler gelen sert eleştirilere yanıt verdi!

Geçtiğimiz günlerde Atatürk Hava Limanına yapılan hain terör saldırısı üzerine dua etmeye giden Cicişlere sosyal medyada paylaştıkları fotoğrafa binlerce yorum geldi. Esra-Ceyda kardeşler sert eleştirilere yanıt vermekte gecikmediler.

Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda Ersoy üç gün önce Atatürk Hava Limanında yaşanan korkunç terör saldırısı ardından Türkiye adına dua etmek için kutsal topraklara gideceklerini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde satın aldıkları 165 Euro’ luk hamburger vakası ile gündemden düşmeyen Ciciş kardeşler, yaşanan korkunç olaylar sonrasında ülkemizin içinde olduğu olumsuzlukları ve kötülükleri def etmek için dua edeceklerini, Twitter ve Instagram üzerinden paylaştıkları resim ve video ile belirtti.

Cicişler, lüks bit uçağın önünde giydiği beyaz kıyafet ile dikkat çeken Taha Özer ile fotoğraf çekildi. Esra ve Ceyda kardeşlerin üstündeki siyah çarşaf ise gündeme bomba gibi düştü. İlginç giyim tarzları ile gözler önündeki kardeşlere ‘bari çarşafın altına topuklu giymeyin’ tarzında birçok eleştiri yağdı.

Siyah çarşaf giyinip çekildikleri fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşan Ceyda ve Esra Ersoy kardeşler son dönemlerde gerçekleşen, ülkemizi olumsuz etkileyen olaylar ve bütün kötülükleri def etmek adına dua etmeye gittiklerini belirten bir mesaj yayınlayan Cicişler’ e yüzlerce yorum geldi. İlgi çekici giyim tarzlarıyla gözlerden düşmeyen kardeşler, mesajlarını ‘Allah kabul etsin’ diyerek sonlandırdı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *