» 
 

Dubai Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün rüzgarları esti

Cesur ve Güzel’in masun bakışlı güzeli Sühan, 13'üncü Dubai Uluslararası Film Festivali kapsamında düzenlenen etkinlikte tüm dikkatleri üzerinde topladı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda büyük ilgi gören festivalde 55 ülkeden 156 film yer aldı. Festival kapsamında 17 gala ve 16 özel sunum yapıldı. Festival’de geçtiğimiz yılda festivale katılarak kırmızı halıda yürüme şansı elde eden Büyüküstün’ün yanı sıra, Samuel L. Jackson, Rekha, Bill Nighy, Luke Hemsworth, Jeffrey Wright, Andie MacDowellEde ilgi odağı oldu.

Öte yandan Ranveer Singh, Vaani Kapoor, Melanie Griffith, Sharlto Copley, Michael Smiley, Enzo Cilento, Eva Longoria baston, Dave Johns, Lenny Abrahamson gibi dünyanın dört bir yanından gelen yıldızlar ve arap sanatçılar da festivalde hazır bulundu.

Arap medyasının da büyük ilgi gösterdiği festivalde haberciler Büyüküstün’le röportaj yaptı. Türk dizilerinin ilgi ile takip edildiği Arap televizyonlarında büyük bir beğeni ile takip edilen Büyüküstün’ün hayranları kendisi ile resim çektirebilmek için sıraya girdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *