» 
»
 

Düğünlerine sayılı gün kala bilincini kaybetti

Geçtiğimiz 2015 yılında, düğününe sadece 10 gün kala kalp krizi geçirip bilinci kapanan Hasret Yörün'ü nişanlısı Serdal Dikicigil bir gün olsun yalnız bırakmıyor. Nişanlısının iyileşmesi için her gün dua eden, onunla konuşan ve ona masaj yapan nişanlısı 375 gündür evleneceği günü sayıyor.

2015'de geçirdiği kalp krizi sonrası bilinci kapanan Hasret Yörün, düğününe sadece 10 gün kala bu talihsiz olayı yaşadı ve o gündür bir daha uyanamadı. Onun çocukluk aşkı ve evleneceği adam olan Serdal Dikicigil, nişanlısının bilincinin yeniden açılması için başında bekliyor. Onunla evleneceği günü sabırsızlıkla bekliyor. Serdar ve Hasret çifti çocukluk yaşlarda tanışmış dostuğun yeri zamanla aşka dönüşmüştü. Çift, 20 Haziran 2015'de İzmir'de nişanlandı ve 6 Ağustos 2015 için de nikah tarihi belirlediler. Ancak Hasret Yörün'ün düğüne on gün kala kalp krizi geçirmesi ile birlikte bilinci kapandı ve o günden bu yana Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi'nden çıkamadı.

Nişanlısı Dikicigil, Hasret'in annesini kaybettiğini ancak babasının ise onu bu halde görmesine dayanamadığını belirterek kendisinin hergün iki kez hastaneye onu ziyarete geldiğini söyledi. Doktorları ile sık sık görüşen Dikicigil Hasret'in yeniden uyanması için elinden ne geliyosa yapmaya çalıştığını, doktorların tavsiyesi üzerine Hasret ile konuştuğunu, ona masal okuduğunu ve masaj yaptığını dile getirdi.

Serdar Dikicigil, sırf nişanlısı ile daha iyi ilgilenebilmek için 6 ay önce çalıştığı süt fabrikasından ayrıldığını ve Hasret ile bu olayların olmadan önce gelinliğinin bile hazır olduğunu, onun hiçbir hastalığı olmadığını, yine düğününü yapacakları günü beklediğini, 1 senedir onun uyanması için başında durduğunu ifade etti. Geçirdiği kalp krizinin onun bilincini alıp götürdüğünü, bazen kendisine baktığını ama bilincinin açık olmadığını ifade eden Dikicigil, evlerinin ve herşeylerinin hazır olduğunu, bir an önce iyileşmesini, sık sık dua ettiğini dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *