» 
»
 

Dünya Enerji Kongresi nedeniyle bazı yollar kapatılacak

İstanbul'da 23. sü gerçekleşecek olan Dünya Enerji Kongresi sebebi ile bazı yollar 9-13 Ekim 2016 tarihleri arasında bir hafta süreyle kapatılacak. İşte detaylar...

Konu ile ilgili İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nden tarafından yapılan bilgilendirmeye göre, İstanbul’da düzenlenecek olan 23. Dünya Enerji Kongresi etkinliği nedeni ile 9-13 Ekim 2016 tarihleri arasında vatandaşların güvenliğini sağlamak için emniyet ve trafik tedbirleri kapsamında, 6 Ekim 2016 Perşembe günü saat 06.00 itibariyle olmak üzere 13 ekim 2016 tarihine kadar bazı yolların araç trafiğine kapatılacak.

Bu yapılan açıklamalara istinaden, Taşkışla Caddesi, Mete Kavşağından Kadırgalar Adil Baba kavşağına kadar çift yönlü olarak kapatılarak, alternatif yol olarak da, Akım Asker Ocağı Caddesinden Divan Kavşağı istikametine yönlendirildi. Yine bu tarih aralığında Gümüş Caddesi Harbiye Ordu Evi girişi ışıklardan Adil Baba kavşağına kadar çift yönlü kapatılarak, Akım Halaskargazi Caddesine yönlendirildi.

 Bir diğer yol olan Mim Kemal Öke Caddesi Vali Konağı Caddesi girişinden Adil Baba kavşak ve Abdi İpekçi Caddesine kadar çift yönlü kapatılarak, Akım Abdi İpekçi ve Vali Konağı Caddesine yönlendirildi. Kadırgalar Caddesi Bayıldım Girişinden, Mim Kemal Öke Caddesi kapatılarak, Akım Bayıldım Caddesi ile Vodafone Arena Stadı arkasından Karaköy ve Asker Ocağı Caddesi'ne yönlendirildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *