» 
»
 

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna'dan Türkiye için dua edin mesajı

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda ki saldırıyı kendi sosyal medya hesabından kınayan ve tepkisini gösteren dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, Türkiye için dua edin mesajını paylaştı.

Dün akşam saat 21.22 sıralarında Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde meydana gelen patlamada onlarca vatandaşlarımızın ölümüne yol açtı. Atatürk Havalimanı’nın dışa hatlara gidiş ve glişin olduğu yerlerde ve otoparkı olmak üzere 3 farklı noktada patlama oldu. Bu korkunç olay Dünya gündemine çokça konuşulmaya başlandı.

Siyaset camiasında oldukça ses getirdi, Spor ve Sanat topluluğunda da yerli ve yabancı uyruklu birçok kişinin farklı sosyal medya uygulamasında ardı ardına paylaşım mesajlarında bulundu. Dünyayı sallayan, skandal yaratan saldırıyı duyarlı ve hassas olan tüm insanların kınadıklarına tanık olduk.

İstanbul’da yaşanan kanlı saldırıya sessiz kalmayan ve tepkisini gösteren isimlerden biri de dünyada en önemli kültürel simgelerden biri olan, gücü görülmemiş bir düzeye ulaşan popüler müzikte büyük ir başarıya ulaşan ABD’li şarkıcı Madonna Louise Ciccone oldu. Madonna Louise Ciccone hain terör saldırısını hem Twitter’dan hem de İnstagram hesabından kınadı.Dünyaca ünlü popüler şarkıcı Madonna, kendi sosyal medya hesabı olan Twitter uygulamasından yazmış olduğu mesajda Türkiye için dua edin talebinde bulundu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *