» 
 

Dünyaya gelecek olan minik Gülşen için hazırlıklar başladı!

10 Haziran'da Ozan Çolakoğlu ile Barcelona'da nikah kıyan ünlü şarkıcı Gülşen, hamilelik döneminin 3'ncü ayında hazırlıklara başladı. Ünlü şarkıcı doğacak bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu açıkladı.

10 Haziran tarihinde Ozan Çolakoğlu ile yabancı ülke olan Barcelona'da nikâh kıyan 40 yaşındaki ünlü şarkıcı ve söz yazarı Gülşen, doğacak bebeklerinin rahat bir hayat sürmesi için Zorlu Center'da ev aramaya başladı.

Doğacak olan minik bebekleri için her şeyin en iyi olmasına ve en ufak ayrıntısına kadar önem göstermek isteyen ünlü çift daha büyük eve taşınmak istediklerini emlakçılara bildirdi. Türk, şarkıcı ve söz yazarı olan Gülşen, fiyatı yaklaşık 5 milyon dolardan başlayan 4+1 daire istediğini belirtti.

Çiçeği burnunda olan güzel şarkıcının merakla beklenen bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Geçtiğimiz günlerde kontrol amaçlı doktoruna giden Gülşen, kapıda merakla bekleyen muhabirlerin doğacak bebeğin cinsiyetini sorması ile henüz belli olmadığını sağlıklı olmasının onun için daha önemli olduğunu söyleyen şarkıcımız muhabirlerin yanından ayrılmıştı. Müzik Onair sitesinden alınan habere göre Gülşen'in kızı olacağı iddia ediliyor.

Yazar ve şarkıcı olan Ömür Gedik'de Gülşen'in doğacak bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu Gülşen fanlarına duyurdu. Gülşe'nin eşi Ozan Çolakoğlu'nun ilk evliliğinden bir oğlu olduğunu ve ilerleyen zamanlarda da aileye katılacak olan bebeğin kız olduğunu açıkladılar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *