Düz ekranı ile Galaxy Note 7'nin videosu sızdırıldı

Uzun süredir beklenen yeni telefon Samsung Galaxy Note 7 düz ekranı medyaya sızdırıldı. Kavisli ekranı ile sürekli karşımıza çıkan akıllı telefonun görüntülerinin yanı sıra düz ekrana sahip telefonunda videosu sızdırıldı.

Mobil dünyanın gündeminde ilk sıralardan düşmeyen yeni akıllı telefon Galaxy Note 7’nin tanıtım tarihine iki haftadan daha az bir süre kaldı. Samsung’un yeni ürünü olan Galaxy Note 7 cephesinden gelmeye devam eden sızıntıların arkası kesilmezken, uzun süredir beklenen telefonun görüntüleri de devamlı geliyor.

Kavisli ekranı ve düz ekranı ile video ve resimlerdeki telefonun ana ekranında yer alan uygulamalar ve uygulamaların renk düzenine göz atmak gerekirse Galaxy S7’de de kullanılmış olan ara yüz Galaxy Note 7’de de bizleri bekliyor olacak.

Sızdırılan videolarda gördüğümüz düz ekranlı Galaxy Note 7’nin prototip olduğu iddia edilse de piyasaya sürülüp sürülmeyeceği tam bir merak konusu oldu.

Fakat ne güvenilir kaynaktan gelen bir bilgi ne de bir basın görüntüsü düz ekrana sahip olan Galaxy Note 7’nin tanıtımının yapılma ihtimalini arttırmıyor.

Telefonun sahip olduğu kalem ise merak konusu olan diğer bir unsur. Yine görüntülerde tanık olduğumuz S-Pen kalemi ile kavisli ekranına kattığı şıklık gözlerden kaçmıyor. Üreticiler, telefonu geliştirmelerinin yanı sıra kalemide unutmamış. S-Pen kalem artık su altında ve ıslak ekranda da işlevini görebilecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *