» 
 

Düzyatan cevap verdi: Diriliş Ertuğrul mu Romantik Komedi mi?

Başrolünde Engin Altan Düzyatan’ın Ertuğrul rolünde olduğu Diriliş Ertuğrul sezon finali çekimlerine az kala kimler kalacak kimler gidecek yavaş yavaş belli olmaya başladı. Öte yandan Düzyatan, Diriliş ve Romantik Komedi hakkında açıklama yaptı.

TRT ekranlarının reytingleri altı üst eden dizisi Diriliş Ertuğrul Mayıs ayının sonlarına doğru sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Diriliş Ertuğrul son bölüm gelişmeleri ile Ertuğrul’un ağabeyi Gündoğdu karakterini canlandıran Kaan Taşaner başarılı projeden ayrılacak. Diriliş Ertuğrul sezon finali Moğol saldırılarına karşı güç birliği yapmakta olan iki obanın da ayrılmasına sahne olacak.

“İki Kadın Arasında” adlı Uçankuş TV’de yayınlanan programdan alınan bilgilere göre, Diriliş Ertuğrul sezon finali yaptığında, başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan Romantik Komedi serisinin üçüncüsü olan Romantik Komedi Balayı filminde rol alacağı ve hatta Düzyatan'ın bir yaz projesi olduğu bilgileri de daha önceden verilmişti. Projenin adı hakkında bilgi vermeyen yakışıklı oyuncunun oynayacağı iddia edilen filmin yapımcılarının Mahsun Kırmızıgül ve Murat Tokat olduğu, Diriliş’in yapımcısının ise Engin Altan Düzyatan’ın bu projede yer almasını istemediği kulislerde konuşulmaya başlanmış, konuya ilişkin pek çok söylenti ortaya çıkmıştı.

Düzyatan yalanladı

Hakkında dizi ve film yapımcılarının arasında kaldığı yönünde çıkan haberleri yalanlayan Engin Altan Düzyatan, böyle bir şey olmadığını, herkese sonucun sürpriz olmasını istediğini dile getirdi. Katıldığı düğün töreni öncesi soruları yanıtlayan Düzyatan oldukça bronz görüntüsü ile ilgili de espri yaptı ve "Tatil bronzluğu değil arkadaşlar set yanığı diyoruz biz buna. Malum yaz geldi. Çekimler esnasında olduğumuz yerde güneşlenmiş oluyoruz zaten" şeklinde konuştu.

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’daki başarısı tartışmasız kabul gören Düzyatan büründüğü tarihi karakterle özdeşleşti. Bunun sonrasında Düzyatan’ın romantik bir projede yer almasının yapımcı tarafından istenmediği iddialarını Düzyatan yalanlarken, Romantik Komedi Balayı'nda oynayıp oynamayacağı henüz belli değil.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *