E-Ticaret entegrasyonu artan pazar yeri sayısı nedeniyle artık olmazsa olmaz!

E-ticaret entegrasyonları tüm sipariş, fatura ve kargo işlemlerini tek noktada birleştirmesi sayesinde gerçek bir avantaj sağlıyor.

Üretim yapan ya da perakende satan her türden e-ticaret girişimcisi için e-pazaryerlerinin sayısındaki artış aslında avantaj gibi görünse de takibi düşünüldüğünde oldukça da yorucu bir hale geldi. Her platformun farklı sipariş kabul, faturalandırma ve kargolama süreçleri nedeniyle satıcılar ekstra efor sarf ederek zamanlarının büyük bir kısmını harcamak durumunda kalıyor. 

 Birçok e-ticaret girişimcisi, onlarca farklı e-pazaryerinde ürün stok kontrolü yapamadığı, tüm süreçlerde zaman ve iş gücü kaybı yaşadığı için heyecanla ve belli miktarlarda yatırımlarla başladıkları e-ticaret yolculuklarına son vermek durumunda kalıyor. Zira bir e-ticaret projesinin başarılı olabilmesi için birçok sürecin başarıyla yürütülebilmesi, geri dönüşlerin olumlu şekilde alınması önemli. İşte tüm bu yorucu ve kafa karıştırıcı süreçleri tek noktada birleştirmesi nedeniyle e-ticaret entegrasyonları son dönemde büyük rağbet görüyor. Girişimciler enerjilerini ürün tedariki, markalaşma gibi büyümenin daha önemli alanlarına yoğunlaştırabildikleri için karşılığını da fazlasıyla alıyor.

 En iyi e-Ticaret entegrasyonu nasıl anlaşılır?

 Öncelikle iyi bir e-ticaret entegrasyonu yazılımsal boyutta da sorunsuz çalışmalıdır. Satıcıyı ilgisi ve bilgisi olmayan teknik sorunlarla uğraştırmamalı, sade bir arayüz ile kolaylıkla kullanabilmelidir. E-Ticaretin tüm süreçlerini içermeli, ürün yükleme-satış-fatura-kargo-iade süreçlerinde satıcıyı farklı çözümler aramaya sevk etmemelidir. Full Entegre E-Ticaret Entegrasyonu bu bağlamda tüm süreçleri başarılı bir şekilde tek noktadan takip edebileceğiniz bir sistem sunuyor. Üstelik tüm bu hizmetleri sizlere ücretsiz sağlıyor. Ayrıca entegrasyonun sağlanması da oldukça basit. Birkaç veri girişi sonrasında e-ticaret entegrasyonu kullanıma hazır hale geliyor. Full Entegre Ar-Ge ekibi yazılım teknolojilerini her geçen gün daha da güçlendirerek kullanıcılarına kolaylık sağlamaya devam ederken, e-fatura ve e-arşiv fatura kontörlerini de Sovos altyapısı kullanarak hızlı ve pratik bir şekilde sunuyor. E-ticaret sitenizden ya da e-pazaryerlerinden yapacağınız satışların faturalarını Full Entegre kullanıcıları piyasanın çok daha altında bir fiyatlar ucuza mal edebiliyor. Bu sayede küçük kar payı ile yapılan satışlardan zarar etmenizin de önüne geçilmiş oluyor.

E-Pazaryerleri Entegrasyonu hakkında detaylı bilgi için fullentegre.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *