» 
»
 

Eastenders'ın ünlü oyuncusu 2 çocuğuyla bahçesinde ölü bulundu!

Sian Blake’in 4 ve 8 yaşındaki iki çocuğuyla birlikte ortadan kaybolmasının ardından, ünlü oyuncunun Eritih’deki evinin bahçesinde üç ceset bulundu. Cesetler henüz teşhis edilemedi.

Eastenders dizisinin ünlü oyuncusu Franki Perrie karakteriyle tanınan Sian Blake, geçtiğimiz günlerde 4 ve 8 yaşındaki iki çocuğuyla birlikte ortadan kaybolmuştu. Ünlü oyuncu Sian Blake’in Eritih’deki evinin bahçesinde üç ceset bulunduğu açıklandı.

Polis Teşkilatı’nın yaptığı açıklamaya göre kaybolan ünlü oyuncu ve onun 4 ve 8 yaşlarındaki çocuklarına ait olduğu tahmin edilen cesetlerin henüz onlara ait olup olmadığının kesinleşmedi. Ünlü oyuncunun Erith’deki evinin bahçesinde bulunan cesetlerin kimliklerini henüz resmen doğrulanmadı fakat yetkililer çıkan cesetlere yapılacak olan otopsiden sonra detaylı bir basın açıklaması yapılacağını duyurdu.

İngiltere’nin en uzun süren ve dünyaca ünlü ve popüler dizilerinden Eastenders’ta Franki Perrie karakterini canlandırmış ve bu sayede tüm dünyada tanınmıştı. 43 yaşındaki Sian Blake’in uzun süredir ciddi bir motor-nöron hastalığı bulunuyordu.

Blake'ın ölümünde polis bir numaralı şüphelinin erkek arkadaşı olduğunu düşünüyor ve İngiltere basını Blake'in sevgilisi ve çocuklarının babası Simpson Kent'in Gana'ya kaçtığını belirtiyor. Sevgilisi Blake'in ve çocukların kaybolduğunu polise 3 gün sonra bildirmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *