» 
 

Ebru Gündeş'i dinlemenin bedeli cep yakacak!

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 30 Eylül-14 Ekim tarihleri arasında Şişli'deki Günay Restaurant'ta 4 kez sahne alacak. Gündeş'i dinlemenin bedeli ise kişi başı 2 bin 500 lira olacak.

Ebru Gündeş, 30 Eylül-14 Ekim tarihleri arasında Günay Restaurant'ta dört kez sahneye çıkacak. Ünlü sanatçı program başına 130 bin lira, toplamda 520 bin lira para kazanacak. Gündeş'i en önden izlemenin bedeli ise 2 bin 500 lira ve buna şampanyalarda eklenince fiyat 4 bin liraya kadar yükseliyor. Programı uzatması beklenen Ebru Gündeş geçen sene de rekor kırmıştı.

Geçtiğimiz yıl kulüpte 22 kez sahneye çıkan ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 2 milyon 200 lira kazanç elde etmişti. Yaklaşık 3,5 saat süren programında 50 şarkı okuyan Gündeş, sahnedeki kostümleri ile de göz kamaştırmıştı. Ebru Gündeş'in sahne şıklığı için kostümlerine ise 15-20 bin lira para harcadığı iddia ediliyor.

Öte yandan Ebru Gündeş'in bayram, yılbaşı ve düğünlerde sahneye çıkmak için ise 250 bin lira aldığı ve bu rakamın 2018'de daha da artacağı belirtildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *