» 
 

EDHO’ın Zeynep’i Ece Hakim Harvard yolcusu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile büyük beğen, toplayan Ece Hakim, Harvard Üniversitesi'ni yüzde 100 burslu olarak okuma hakkı kazandı.

ATV ekranlarında Salı akşamları izlenme rekorları kıran EDHO dizisi üstün başarısının yanı sıra dizi ekibindeki oyuncuların başarıları ile de gündeme gelmeyi başarıyor. Dizide Hızır ve Meryem’in asi kızları Zeynep karakterini canlandıran Ece Hakim Harvard'ı burslu kazandığının haber alınması üzerine dizi setinde küçük bir kutlama tertip edildi.

Dizinin Meryem’i Deniz Çakır ise sosyal medya hesabından Ece'miz Harvard'ı kazandı, hem de %120 bursla paylaşımını yaparak sevincini ifade ederek kendisi ile bu başarısından dolayı ekip olarak gurur duyduklarını ifade etti…

1998 İstanbul doğumlu olan Ece Hakim Lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesi'nden bitirdikten sonra, dersleri de olduğu kadar oyunculukta da büyük başarı sergilediği ailesi tarafından fark edilince oyunculuğa yöneldi. İlk olarak ‘Anlat İstanbul’ adlı dizide oynadığı rolle iyi bir çıkış yakalayan Hakim, sonrasında Umutsuz Ev Kadınları rolü ile şöhretin kapılarını araladı.

 

 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *