Farkonda
Farkonda
» 
»
 

Edirne’de korkunç cinayet! 3 yeğenini ve ağabeyini katletti…

Edirne’de yaşanan korkunç olayda ağabeyi ve yeğenleri ile aynı evde yaşayan Feyyaz Doksat, uyuşturucunun etkisi ile evde bulunan 4 kişiyi acımasızca katletti.

Elde edilen bilgilere göre katil Feyyaz Doksat, 2016’ın Ağustos ayında uyuşturucu madde kullandıktan sonra Edirne’nin Karaağaç Mahallesi’nde ağabeyi ve yeğenleri ile beraber yaşadığı evde, yeğenleri Ertuğrul, İsmail ve Büşra Doksat’ı büyük bir soğukkanlılıkla balta kullanarak öldürdü.

Uyuşturucu maddenin etkisi altında olduğu iddia edilen zanlı, işlediği cinayetler sonrasında ağabeyinin bacağını testere ile kestikten sonra, yeğenleri ve ağabeyinin bedenlerini bir araya ateşe vererek mahalleden uzaklaştı. Yangının ihbar edilmesi üzerine eve gelen ekipler korkunç manzara ile karşılaştı. Olay yerinden uzaklaşan zanlı kısa sürede yakalanarak tutuklandı.

Yakalanan katil zanlısının hakkında açılan davada 4 kez ömür boyu hapis istenirken, suçsuz olduğunu iddia eden katilin cinayeti işlediği Adli Tıp Kurumu tarafından verilen raporda tüm ayrıntılarıyla kanıtlandı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *