» 
 

Ekranlarının sevilen dizisi Cesur Yürek final yapıyor

Show TV ekranlarına hızlı bir giriş yaparak bir süre yüksek bir izlenme oranı da yakalayan dizi Cesur Yürek reytinglerde istediği oranları yakalayamayınca erken final yapma kararı aldı.

Fark Film tarafından yapımının üstlenildiği dizinin başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal ve Ruveyda Öksüz gibi birbirinden değerli isim bulunmakta.

Bölgesel sorunlar ve uluslararası siyaset gibi konulara yer verilen dizi "Cesur Yürek"in yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryo Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur tarafından kaleme alındı. 21. bölüm itibari ile ekranlara veda etmeye hazırlanan dizi Cesur Yürek, Show TV ekranlarına son kez gelerek final yapacak.

Türk Tabipleri Birliği’nin (TTB), Show TV’de yayımlanan Cesur Yürek adlı dizinin bir bölümünde, acil bir ameliyat esnasında hekimlerin silahla tehdit edildiği, hakaret edildiği, darp edildiği ve küçük düşürüldüğü sahneyle ilgili şikayetini değerlendiren Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), kanala 711 bin 834 lira idari para cezası vermişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *