'Ekşi Elmalar' 28 Ekim'de vizyona giriyor

Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği, üç teyzesinin gerçek hikayesini ele aldığı Ekşi Elmalar adlı sinema filmi, 28 Ekim'de vizyona girecek.

Yılmaz Erdoğan'ın başrolünde bulunduğu, senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği kendi üç teyzesinin gerçek hikâyesini ele alarak yazdığı, "Ekşi Elmalar", 28 Ekim'de vizyona giriyor. Geçtiğimiz akşam Maslak Uniq Arena'da galası yapılan Ekşi Elmalar filminin başrolleri, galada tüm kadro hazırda idi. Ekşi elmalar'ın Kanyon AVM'de düzenlenen basın gösteriminin sonrasında Anadolu Ajansı muhabirine değerlendirmede bulunan Sinefesto Genel Yayın Yönetmeni Serkan Baştimar, Ekşi Elmalar'ın oyuncu kadrosunun uyumluluğunun epey dikkat geçtiğini dile getirdi. Öte yandan filmin müziklerinin de çok beğenildiğini ifade etti.

Serkan Baştimar, Yılmaz Erdoğan'ın üç filmden sonra tekrardan Vizontele sularında olduğunu vurgulayarak, Erdoğan'ın dram ve komedi türünü dengeli bir şekilde kullanmayı başardığını, bunun da filmin seyir kalitesini yükselttiğini belirtti. Hakkari'yi efektlerle Köyceğiz'e taşıma işi, ektikliği hissedilen Türk filmi boşluğunu da doldurduğunu ifade etti. Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği ve Aziz Özay rolünü canlandırdığı Ekşi Elmalar 28 Ekim 2016'da Cuma günü buluşacak. Ekşi Elmalar'ın kadrosunda ise Şükran Ovalı, Zeynep Farah Abdullah, Songül Öden, Fatih Artman, Şükrü Özyıldız, Ersin Korkut, Cezmi Baskın ve Caner Cindoruk yer aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *