» 
 

Elçin Sangu da Altın Kelebek'i sosyal medyadan eleştirdi

Diriliş Ertuğrul ekibinden sonra Altın Kelebek Ödül Töreni'ne bir eleştiri de Kiralık Aşk'ın yıldız oyuncusu Elçin Sangu'dan geldi. Elçin Sangu sosyal medya hesabından açıklama yaparak yanlış yönlendirildiğini belirtti.

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Diriliş Ertuğrul ekibi "En İyi Dizi" ödülünü almış olmasına rağmen, sahnede herkes konuştuğu halde kendilerine söz hakkı verilmemiş olması nedeniyle töreni eleştirmiş, dizinin yapımcı ve senaristi ise kendisine verilen ödülü kuliste iade ettiğini açıklamıştı. Kiralık Aşk'ın güzeller güzeli oyuncusu Elçin Sangu da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda töreni eleştirdi.

SANGU SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Star TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan ve izlenme rekorları kıran Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu Altın Kelebek Ödül Töreni sırasında sahneye çağırılmadan gönderilmiş olmasının yanlış yönlendirilmekten kaynaklandığını ifade etti. Sangu, yaptığının saygısızlık olarak değerlendirilmemesini istedi ve bunu şaşkınlık, heyecan ya da saygısızlıktan yapmadığını belirtti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *