» 
»
 

Elektrik akımına kapılan boya işçisi yaşam mücadelesini kaybetti

Çorum'da Osmancık ilçesinde boya işçisi olarak çalışan ve çatıda boyama yaparken çalıştığı evin çatısında tuttuğu elektrik direğine dokununca akıma kapılan 33 yaşında ki Fatih Aybir, iki gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Çorum'un Osmancık ilçesinde bir binanın çatısını boyamaya çıkan 33 yaşında ki boyacı Fatih Aybir, boya yaptığı esnada farkında olmadan çalıştığı evin çatısında tuttuğu elektrik direğindeki akıma kapılarak bayılmıştı. Akımın etkisi ile ağır yaralı olarak ambulans çağırılan talihsiz boyacı Aybir, Osmancık Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı ve iki gün boyunca  hayata tutunmaya çalıştı. Aybir'in bünyesi artık güçsüz kalınca tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.


Fatih Aybir, evli ve bir çocuk babası olan boyacı, geçtiğimiz cumartesi günü tek katlı bir binanın çatısında boya yaparken binaya ait yüksek gerilim hattı tellerine dokundu ve akımın verdiği etki ile çatıdan aşağıya düştü. Durumu ağır olan Fatih Aybir, olay yerine çağırılan 112 ambulans aracı ile Osmancık Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Çorum Hitit Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'ne  kaldırılan talihsiz boyacı Fatih Aybir, iki gün boyunca verdiği hayata tutunma mücadelesine yenik düştü. Bu sabah ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Aybir yaşam mücadelesine Çorum Hitit Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'nde son verdi ve yaşamını yitirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *