» 
 

Emekliler Müjde! Promosyon ödemelerini Nisan'da alabileceksiniz

Promosyon ödemeleriyle yüzleri gülen Emeklilere daha önce ödemelerin Mayıs olarak duyurulmasından sonra son gelen açıklamaya göre Emeklilere Nisan ayında ödemenin yapılacağı bildirildi.

Emeklilere daha önce Mayıs ayında alacakları duyurulan promosyon ödemeleri erkene alınarak ödemenin Nisan ayında yapılacağı bildirildi. Konuyla ilgili Ziraat Bankası Şube Bankacılığı Grup Başkanı Süleyman Türetken Emeklilere promosyon ödemelerinin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek 4.7 milyon emeklinin 2.6 milyonuna yaklaşık 1 milyar TL ödeme yaptıklarını ifade etti. Ziraat Bankası'ndan promosyon ödemesi alacak emekliler daha önce açıklanan Mayıs ayında değil de Nisan Ayı'nda ödemelerini alabilecekleri belirtildi. Emekli'den sadece taahhütname alındığıyla ilgili bilgi de veren Türetken müşterilerden başka bir şeyin talep edilmediğini söyledi. Ziraat Bankası Şubelerinde taahhütnameler ATM, internet şubesi, müşteri iletişim merkezi  ve SMS yoluylada hızlı bir şekilde alınabiliyor. Emeklilerin ödemelerinde hedef 2 milyon TL sınırı. bu ödemelerden sonra bankanın 2016 yıllık karının 3'te biri bu ödemelere ayrılmış olacak. 

KREDİ BÜYÜMESİNİN YÜZDE 25'İ ZİRAAT'TEN

Ziraat Bankasının Bireysel Finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik büyük katkısı bulunmasına yönelik te bilgi veren Türetken, 2017 yılının ilk çeyreğinde sektörün ihtiyaç duyduğu yüzde 35 kredi artışı ve konut için de yüzde 65 kredi artışının değerleri bankamız tarafından gerçekleşmiştir. Ziraat Bankası aynı zamanda küçük ve orta ölçekli olarak KOBİ'lere yönelik KGF ve KOSGEB ile de işbirliği yapmakta. Bu çerçevede çözüm ortaklığı görevi de üstlenmektedir. 

600 MİLYON KREDİ BANKAMIZDAN

Ziraat Bankası KOSGEB kapsamında sıfır faizli işletme kredisi olarak 25 binden fazla işletmeye 650 milyon TL kredi kullandırmış oldu. Ziraat KOSGEB Kredi faizleri bakımından bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip bulunmakta yine 60 binin üzerinde işletmeye kredi desteği sağlamaktadır. Başbakan Binali Yıldırım ile TOBB arasında imzalanan Nefes Kredisi ilede yaklaşık 14 bin firmaya 1,3 milyar TL tutarında kredi kullandırıldı. Girişimciye Değer Kredisi kapsamında ise 2.500 firmaya 500 milyon TL kredi yune uygun koşullarda kullandırılmış, KOBİ kapsamında 42 bin dolayında banka müşterisine ise 2.5 milyar TL kredi daha kullandırılmıştır. Ziraat Bankası hedefleri doğrultusunda öncelikle ülkeye katkı ve işletmelere gerekli kolaylığı göstermek için çalışmakta, zirveyi bırakmadan lider pozisyonunda görevini devam ettirmektedir. 

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *