» 
 

Emeklilere dini bayramlarda ikramiye müjdesi!

Memur Sen tarafından hükümetle yapılan görüşmelerde ortaya konulan şartlar arasında en dikkat çekicilerden biride memur ve memur emeklilerine dini bayramlarda verilmesi beklenen ikramiye oldu.

Gözler Memur Sen ile hükümet arasındaki görüşmelere çevrildi. Birçok kişi tarafından heyecanla takip edilen görüşmelerin gündemini zam oranları oluşturdu.  Sıkı bir pazarlığın olmasının beklendiği görüşmelerde Memur Sen zam oranlarını yüksek tutarken, ikinci toplantıda sunulan tekliflerin ayrıntılarının belirlenmesine karar verildi. Üçüncü toplantıda ise değerlendirmelerin ardından hükümetin teklifi ve önerisinin sunulması planlanıyor.

Memur Sen’in talepleri arasında en çok dikkat çeken detay son dönemlerde emeklilere verilmesi istenen ikramiye oldu. Bu kapsamda Dini bayramlarda emeklilere 1915 liralık bir ikramiyenin verilmesi konusundaki önemli maddenin bu yıl üzerinde durulması planlanıyor.  Sendikalardan gelen açıklamalara göre bu yıl pazarlık masasında ikramiye konusunun özellikle görüşülmesine ve bu konuda son derece ısrarcı olunmasına karar verildi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *