» 
 

Emekliye müjde! O şartı yerine getirene 600 TL verilecek

Hem mevcut hem de yeni emekliler promosyon sayesinde ek gelire kavuşurken, bankalar kampanyalara hız kesmeden devam ediyor. Promosyonu 500 liraya çıkaran da, otomatik fatura talimatı verenlere 600 lira vereceğini duyuran da var.

Emekliler, promosyon sayesinde ek gelire kavuşmuş oldu. Hem mecut durumdaki emekliler, hem de yeni emekli olanlar, maaşlarının yatırıldığı bankalardan promosyon alma imkanına sahip oldu. SGK ile imzalanan protokol kapsamında, emekli maaşlarına göre, 300, 375 ve 450 lira promosyon ödenirken, bazı bankalar kampanyalarla bu rakamı daha da yüksek tuttu.

Maaşa göre tutarı 330, 415, 500 liraya yükselten de, otomatik fatura talimatı verenlere taban promosyon tutarına ilave edilerek ek ödeme yapan var. Kampanyalarda 450 liraya varan promosyona ek olarak, 1 yeni fatura talimatı ile 50 lira, 2 yeni otomatik fatura talimatına ise 150 lira nakit promosyon verildiği belirtildi.

Bu şekilde promosyon tutarı 600 liraya kadar çıkıyor. Öte yandan emekli müşteri getirene ise bankaya kazandırdığı her emekli için 100 lira veren bankalar da bulunuyor. Hali hazırda promosyon almamış olan emekliler, promosyon fırsatlarına göre bankasını seçip "3 yıl maaşımı sizden alacağım" taahhüdünü vererek ödemesini alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *