» 
 

Emlak Konut 240 ay 0,79 ve 120 ay 0,45 faiz oranları ile konut satacak

Gayrimenkul sektörünü canlandırarak yeni projelere yatırım imkanı sağlamak amacıyla Emlak Konut projelerinde vade farkını 240'a çıkararak faizi 0,79'a, 120 ay vadede ise faiz oranını 0,45'e indirdi. 60 ay vadede ise faiz oranı yüzde 0 oldu.

Emlak Konut GYO "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" adlı konut kampanyasını 1 Şubat itibariyle başlatıyor. Toplam 30 projede 15 bin bağımsız bölüm, uygun koşullarda vatandaşların beğenisine sunulacak. Emlak Konut GYO kampanyası koşulları ise oldukça makul seviyelere çekildi.

Konut ve bankacılık sektörünün el ele verdiği kampanyada Emlak Konut GYO projelerinden almak isteyenler yüzde 5 peşinat ödeyecek. Konutlarda vade sayısı 240 aya çıkarılırken, faiz oranı da 0,79 oldu. 120 ay vadede faiz oranı 0,45 olurken, 60 ay vadede 0 faiz oranı ile vatandaşlara ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Emlak Konut GYO kampanyası 31 Mart 2017'de sona erecek.

KONUT KAMPANYASI 30 PROJEYİ KAPSIYOR

Kampanyaya dahil olan 9 banka ise Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası olarak belirtildi. Emlak Konut GYO internet sitesi üzerinden hangi projelerin kampanyaya dahil olduğu öğrenilebilecek. Kampanyalar İstanbul, Ankara, Denizli, Konya, Niğde gibi bazı illerde satılan konutlar için geçerli olacak. Kampanyaya dahil projeler arasında ise Adım İstanbul, Batışehir, Evora Denizli, Göl Panaroma Evleri, Maslak 1453, Nevşehir Emlak Konutları, Sofa Loca, Tual Adalar, Karat 34, Evvel İstanbul gibi 30 proje yer alıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *