» 
 

Emrah yeni dizisi Aşk ve Mavi ile ATV ekranlarında olacak

Eski Türk filmlerinin mahzun çocuğu Emrah Erdoğan, yıllar süren sessizliğini “Aşk ve Mavi” dizisiyle bozmaya hazırlanıyor. ATV ekranlarında yayınlanacak diziye ilişkin detaylar haberimizde…

Türkiye’de çocuk oyuncu olarak bir döneme damgasını vuran Emrah, tabiri caizse kameralar karşısında büyüdü. Şarkıları ve oyunculuğu ile gözyaşlarının sel olduğu filmleriyle hatırladığımız Emrah Erdoğan, 10 yıl ayrı kaldığı sektöre bir televizyon dizisiyle dönüyor. Senaristliğini Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun üstlendiği dizinin yönetmeni ise Hakan Arslan.

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak “Aşk ve Mavi” dizisinde başrolde izleyeceğimiz Emrah Erdoğan’a eşlik edecek isimler henüz belli değil. NTC Medya imzalı dizide cast çalışmaları devam ederken, Emrah’a “Aşk ve Mavi” dizisinde eşlik edecek bayan oyuncu da henüz netleşmiş değil. Bazı isimlerin dillendirildiği kadroya ilişkin şirketten yapılan açıklamalarda görüşmelerin devam ettiği ve castın önümüzdeki hafta belirleneceği açıklandı.

Aşk ve Mavi konusu hakkında da henüz hiçbir net bilgiye ulaşılamamış olsa da “Götür Beni Gittiğin Yere” sözlerinin de dizinin adına eklenmiş olması bir aşk ve ayrılık konusu çağrıştırıyor. Bilindiği gibi “Götür Beni Gittiğin Yere” Emrah’ın en sevilen ve bilinen bir şarkısının adı. Emrah, geçtiğimiz yıl da bir dizi çalışması ile gündeme gelmiş ancak bu dizinin çekiminden son anda vazgeçilmişti.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *