» 
 

Emrah yılbaşı için rekor sahne teklifini reddetti

Ünlü şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Emrah, yılbaşı gecesi sahne alması için yapılan ücretleri geri çevirerek herkeste şaşkınlık yarattı. Emrah Erdoğan 11 yıldır sahne almıyor.

Ünlü şarkıcı Emrah, 2017 yılına girmeye az bir zaman kala kendisine gelen yılbaşında sahneye çıkma tekliflerini geri çevirdi. 11 yıldır sahneye çıkmadığı öğrenilen ünlü şarkıcının Özbekistan'da bulunan bir otelden gelen 750 bin liralık teklifi de reddettiği ortaya çıktı.

2014 yılında Sibel Kirer ile dünya evine giren ünlü şarkıcı Emrah, son dizisi Aşk ve Mavi ile adından söz ettirmekte. Hatta dizi çekimleri için Kapadokya'ya yerleştiği belirtilen Emrah, 11 yıldır süren geleneğini bozmadı ve yılbaşında sahne almaya hayır dedi. Ailesi ile birlikte Kapadokya'da evinde yeni yıla girecek olan ünlü şarkıcının rekor teklifi reddetmesi ise şaşkınlıkla karşılandı.

1971 Ergani doğumlu Emrah sinema dünyasında "Küçük Emrah" olarak tanındı. Dünyanın pek çok yerinde hayran kitleleri bulunan Emrah Erdoğan, çok sayıda filmde ve dizide rol aldı. Emrah'ın ilk albümü "Ağam Ağam" ise 1983'te çıktı. 90'lı yıllardan sonra albümlerinde kendi besteleri yer aldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *