» 
 

En İyi Benim 11. bölümde Özgür ile Serpil

Hafta içi her gün 10.00'da Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim 11. Bölümde geçen haftanın sivri dilli gelin adayı Serpil haftanın ilk gün yarışmacısı oldu. Bu hafta dört gelin adayını tanıyacak olan yeni damat adayı Özgür, gün sonunda Serpil ile görüşlerini yazarak evden ayrıldı. En İyi Benim yeni bölümde neler olacak? Detaylar haberde...

Fox TV ekranlarının yeni programı En İyi Benim hafta içi her gün 10.00'da izleyicileri ile buluşuyor. Birbirlerini tanımayan dört gelin adayı, tanımadıkları damat adayı için adeta savaşıyor. Damat adayı için hazırlıklar yapan gelin adayı gün boyunca yemek yapıyor. Masa hazırlıyor ve damat adayının annesi ya da teyzesini evine misafir ediyor. Gelin adayı hazırlıklarını yaparken bir yandan da çat kapı gelen ve karşısına çıkan damat adayının bir yakını ile sohbet etmeye, onu ağırlamaya çalışıyor. Gelin adayını gözlemleyen anne veya teyzenin fikirlerinin damat adayının kararlarını etkileyeceği de unutulmuyor. Hazırlıklarını tamamlayan gelin adayına ikinci konuk ise diğer gelin adayları oluyor. Kızlar evdeki bir odadaki ekrandan, ev sahibini ve damat adayını izliyorlar. En İyi Benim'de ilk hafta pırkantacı olan damat adayı Erhan, iki çocuk annesi ve güzelliği ile büyüleyen gelin adayı Zeynep'i tanımak istedi. Geçtiğimiz hafta ise damat adayı Koray, tanıdığı gelin adaylarından Aysel'i tercih etti. Ancak Aysel Koray'ın kendisini seçmesine rağmen onu seçmedi. 

En İyi Benim 11. Bölümde damat adayı Özgür 26 yaşında, Malatyalı, güzellik salonu işletiyor ve gayrimenkul işleri ile uğraşıyor. Boş zamanlarında bağlama ve ud çalıyor. Aynı zamanda kickbox da yapıyor. Haftanın ilk günü yarışmacısı geçen haftanın en çok konuşulan gelin adayı Serpil Toprak oldu. 24 yaşında, kendi tiyatrosunda eğitmenlik yapan aynı zamanda öğrenci olan Serpil, Özgür için gün boyu hazırlıklar yaptı. Yemek yaptığı sırada ise Özgür'ün teyzesi Fatma Hanım'ı ağırladı.

Fatma Hanım geçen haftadan Serpil'i tanıdığı için ön yargıları ile geldi. Sivri dilli gelin adayı Serpil bu soğuk karşılaşma sonrasında bir kahve ikram ederek aralarındaki buzları kırdı. Ardından Farma Hanım gitti ve dakikanın bitmesi ile gelin adayları geldi. Hazırlıklarını tamamlayan Serpil en son olarak da Özgür'ü ağırladı. Özgür ile elektriği tuttu mu tutmadı mı Özgür'ün notu Cuma günü okunacak ve Özgür'ün kararı belli olacak. En İyi Benim'in yarın yayınlanacak bölümünde ise En İyi Benim'in birinci hafta yarışmacılarından Roza, Özgür'ü misafir edecek.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *