» 
 

En İyi Benim 13. bölümde Ayşegül'un mutluluğu

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan yeni yarışma En İyi Benim 13. bölümde damat adayı Özgür, Ayşegül Gürdal'ın evine konuk oldu. Gün sonunda ikili de mutlu ayrıldı. En İyi Benim bugün yaşananlar ve 19 Ekim yeni gelişmeler detaylarda...

Ekranların heyecan dolu programı Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim 13. bölümünde paylaşılamayan damat adayı Özgür, 24 yaşındaki Halkla İlişkiler Uzmanı Ayşegül Gürdal'a misafir oldu. Haftanın ilk günü Serpil'i ve ikinci günü Roza'yı tanıyan Özgür haftanın üçüncü günü 19 Ekim'de Ayşegül ile tanıştı. Ayşegül güne birlikte yaşadığı kız arkadaşları ile temizlik yapmakla başladı. Ardından Ayşegül'ü alışveriş telaşı sardı ve yanında arkadaşı ile alışverişe giden heyecanlı gelin adayı alışverişte halı bile satın aldı. Özgür için hazırlıklarını tamamlayan Ayşegül, akşam yemeği için kollarını sıvadı ve mutfağa girişti. Özgür için brokoli çorbası yapmaya başlayan Ayşegül'ün arkadaşı da yanına kontrole geldi. Ancak o sırada Özgür'ün teyzesi geldi. Mutfakta Ayşegül'ün arkadaşı ile sohbet eden teyze, Ayşegül'den çok onun arkadaşını Özgür'e yakıştırdığını söyledi. Motivasyonunu bozmayan gelin adayı Ayşegül yemek hazırlıklarını da tamamladıktan sonra eve gelen diğer üç gelin adayını ağırladı. Kızlar diğer bir odada beklerken o esnada Özgür geldi. Özgür ile Ayşegül'ün ilk tanışmalarında uyumları gayet iyiydi.

Yemeğe geçen Özgür, Ayşegül'ün yaptığı tüm yemeklerden tattı. Masadan karnı tok olarak ayrılan Özgür, Ayşegül'ün tatlısını yetiştiremediğini öğrenince bir kahve yapmasını rica etti. Birlikte mutfağa geçen ikili hoşça sohbet etti. Ayşegül ise kahveleri hazırladı ve birlikte salona geçtiler. Soru cevap şeklinde birbirlerine soru soran ikili gayet güzel anlaştılar. Ancak, Özgür'ün bir düşüncesi Ayşegül'ün moralini bozdu. Özgür'e göre Ayşegül eski erkek arkadaşını unutamamıştı. Fakat, Ayşegül kesinlikle böyle bir şeyin mümkün olmadığını dile getirdi. Ardından Ayşegül'e mendilini veren Özgür ne demek istedi?

Ayşegül mendili alınca çok heyecanlandı ve Özgür'ün "Mendil verdim eline, mendili verdim geline" sözü ile de heyecanı tavan yaptı. Evden mutlu ayrılan Özgür yarının yarışmacısı Neslihan'ı tanımayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Öte yandan Serpil'e de seslenen Özgür, ona bir sürprizi olduğunu belirtti. En İyi Benim yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Özgür kimi seçecek Cuma günü belli olacak...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *