» 
 

En İyi Benim 14. bölüm 20 Ekim'de Neslihan ile Özgür'ün romantik anları

Fox TV'de hafta içi her gün 10.0'da yayınlanan En İyi Benim 20 ekim 14. bölümde damat adayı Özgür, Neslihan'ın evine konuk oldu. En İyi Benim yeni bölümde kızlar Özgür'ün evine gidecek ve Özgür seçimini yapacak. En İyi Bölüm bugünkü gelişmeleri detaylarda...

Fox TV ekranlarının yeni yarışması En İyi Benim hafta içi her gün 10.00'da izleyicileri ile buluşuyor. Dört gelin adayı bir damat adayı için savaş veriyor. Haftanın dördüncü gününde yakışıklı damat adayı Özgür Şengün 27 yaşında, güzellik salonu işletiyor ve ağabeyi ile gayrimenkul işleriyle uğraşıyor. İstanbul Ataşehir'de yaşayan Özgür, En İyi Benim 14. bölümde 25 yaşındaki Ziraat mezunu Neslihan Karaguş'a misafirliğe gidiyor. En İyi Benim bugün 20 Ekim'de, hazırlıkları için güne başlayan gelin adayı Neslihan, telaşla alışverişe çıkıyor. Alışverişini yaptığı esnada köpeğinin kaybolması ile korkuya kapılan Neslihan, köpeğine kavuştuktan sonra alışverişine devam ediyor. Köpeği için kıyafet alan Neslihan, ardından Özgür için hediye olarak mendil satın alıyor.

Neslihan eve girdiği anda tüm profesyonelliği ile yemeklerinin başına koyuluyor. Yemeklerini yapan Neslihan, tatlısını yaptığı sırada Özgür'ün teyzesinin gelmesi ile kısa bir mola veriyor. Elektrikleri uyan Özgür'ün teyzesi evden mutlu ayrılıyor. Evine kuaförünü getiren Neslihan ahzırlıklarını tamamlarken, diğer kızlar geliyor ve Özgür'de nihayet kapıyı çalıyor. Neslihan, diğer kızların yan odaya geçmesi ile kapıyı açıyor ve Özgür, Neslihan'ı ev kıyafetleri ile gördüğü için kısa bir hayal kırıklığı yaşıyor.

Neslihan'ın hazırlıklarını beğenen Özgür, Neslihan'ın giyinip tekrar yanına gelmesi ile Neslihan'a hayran kalıyor. Neslihan'ın yemeklerini beğenen Özgür her fırsatta günün güzel geçtiğini söylüyor. Neslihan'ın Özgür'e mendil hediye etmesiyle, Özgür'de Neslihan'a mendilini veriyor. Evden çıkarken notunu da Neslihan'a yazan Özgür yarın kimi seçecek?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *