» 
 

En İyi Benim 15. bölümde Özgür'den kızlara kötü sürpriz

Fox TV ekranlarında heyecanla beklenen ve hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 15. Bölümde Özgür seçimini yaptı. Hafta içi dört gelin adayını tanıyan Özgür kimi seçti? En İyi Benim bugün gelişmeleri, En İyi Benim yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşananlar detaylarda...

Heyecanla beklenen gün geldi çattı. Fox TV ekranlarında merakla beklenen günün gelmesi ile En İyi Benim 15. bölümde Özgür'ün kimi seçtiği belli oldu. Peki, Özgür kimi seçti? İlk gün tanıştığı Serpil mi? İkinci gün tanıştığı Tatar Roza mı? Üçüncü gün memnuniyetle evden ayrıldığı Ayşegül mü? Yoksa resmen tutulduğu Neslihan mı? En İyi Benim'de bugün bomba gelişmeler yaşandı. Haftanın ilk günü Serpil Toprak, damat adayı 26 yaşındaki Malatyalı ve güzellik salonu işletmecisi olan Özgür'ü evinde ağırladı. Serpil'in maddi beklentileri ve sürekli tartışma hali Özgür'ün geri çekilmesine neden oldu. Haftanın ikinci günü Özgür, Tatar Roza'ya gitti. Özgür'ün teyzesi Roza'yı beğendi. Ancak Özgür, Roza'nın evine gittiğinde gün hiçte beklediği gibi gitmedi. Roza'nın yemekleri yetiştirememesi, hazırlanamaması ve aylık 30 bin TL gelir beklemesi Özgür'ü hem aç bıraktı hem de şaşırttı. En İyi Benim'de ilk yaşanarak Özgür eve pizza siparişi verdi. Evden ayrılan Özgür, Roza'ya verdiği kalbin içerisindeki nota güzel şeyler yazdığını söyledi.

Özgür, haftanın üçüncü gün Ayşegül Gürdal'ın evine gitti. Yemeklerini hazırlayan ve hazır bir şekilde Özgür'ü bekleyen Ayşegül'ün istediği her şey yolunda gitti. Ancak Özgür, Ayşegül'ün eski sevgilisini unutamadığını iddia etti ve Ayşgül ise bu iddiaları yalanladı. Gün sonunda Özgür, Ayşegül'e mendilini verdi ve "Mendil verdim eline, mendili verdim geline" sözüyle imâda bulundu. Haftanın dördüncü günü son gelin adayı Neslihan'a giden Özgür'ün teyzesi, Neslihan'ın misafirperverliğinden oldukça memnun kaldı. Ancak Neslihan'ın aylık 10 bin harcadığını duyan teyze bu lafın üzerine soğuk su içti ve evden ayrıldı. Özgür'ün gelmesi ile Neslihan'da üzerini giyindi ve hazır bir şekilde Özgür'ün karşısına çıktı. Özgür, Neslihan'ı gördüğünde adeta tutuldu. Hem yemeğini hem evini hem köpeğini hem de Neslihan'ı oldukça beğenen Özgür her fırsatta hayranlığını dile getirdi.

Ve o gün geldi... Özgür seçimini bugün yapacak. Haftanın dört günü kızları tanıyan Özgür son gün kızları evinde teyzesi ile ağırlayacak. Özgür ve teyzesi gün boyunca hazırlıklarını yaptılar ve herşey hazır şekilde kızları karşıladılar. Yemek sırasında kızların sürekli tartışma halinde olmaları Özgür'ün kafasını karıştırdı. Beklenen an geldi ve Özgür, hafta boyunca kızlara verdiği notları okumalarını istedi. Bütün kızlara güzel şeyler yazan Özgür, Serpil'e bir koli kola, Roza'ya yemek kitabı, Neslihan'a köpeği için tasma ve yastık, Ayşegül'e ise saklama kabı ve patates soyacağı aldı. Özgür teyzesi ile görüşme yaptıktan sonra ilk elenen isim Serpil oldu. Ardından ise Roza elenen ikinci gelin adayı oldu. En sona Ayşegül ile Neslihan kaldı ve Özgür, teyzesi ile son bir görüşme yaptıktan sonra kararını verdi.

Kızlar için heyecan dorukta iken Özgür kızları şoke edecek bir karar verdi. Özgür, Ayşegül Gürdal’ı da Neslihan’ı da eledi. Özgür’ün bu kararı vermesindeki en büyük etken teyzesi olduğu düşünülürken, En İyi Benim yeni bölüm fragmanı yeni haftada bomba gibi ekranlara geldi. Yeni gelişmeleri sizler için takipteyiz...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *