» 
 

En İyi Benim 16. bölümde Mustafa ile Havva arasında soğuk atışma

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 16. bölümde yeni bir haftaya başlandı. Damat adayı Mustafa Ceylan, Havva Cingöz'ün evine konuk oluyor. Ancak ikisinin de beklediği gibi bir gün geçmiyor. Havva ile Mustafa durmadan tartışıyor. Detaylar haberde...

En İyi Benim 16. bölümü ile FOX TV ekranlarında bugün 10.00'da yayınlandı. En İyi Benim bugün 24 Ekim'de ekranlarda ilk defa gördüğümüz Havva Cingöz evinin kapılarını En İyi Benim kameralarına açtı. Tanışacağı damat adayı Mustafa Ceylan için hazırlıklar yapmaya başlayan gelin adayı, yörük kızı olduğunu söyleyerek programda ilklere imza attı. Komşusunun ineklerinden süt sağan Havva, şalvarı ile yarışmaya adeta renk kattı. Mustafa için yemek hazırlıklarına başlayan Havva, tüm maharetlerini sergilemek için kolları sıvadı. Börek yapmak için hamurunu yoğuran Havva, yaprak sarması bile sardı. Mersin yöresine has "Batırık" da yapan Havva, Mustafa'nın ablasının gelmesi ile büyük gerginlik yaşadı. Elektrikleri tutmayan Mustafa'nın teyzesi ile atışan Havva, telefonda Mustafa'nın annesi ile konuştu ve bu konuşma iyi geçti diyebiliriz...

Masasını hazırlarken kızların gelmesi ile heyecanlanan Havva, ardından Mustafa'nın gelmesiyle büyük panik yaşadı. Ellerinde çiçeklerle kapının açılmasını bekleyen Mustafa'nın, Havva'yı ilk gördüğünde etkilenmediği gözlerinden okunuyordu. Kısa sohbetin ardından üzerini değiştirmek için müsade isteyen Havva, salona yeniden girdiğinde bambaşka biri gibiydi. Ardından ikili yemeğe başladı. Kendinden bahsetmeye başlayan Mustafa maço olduğunu ve sevdiği kadını kanatlarının altında tutacağını söyledi. Sözlerinden etkilenen Havva, Mustafa'nın kendisini anlatma tarzı ile hoşlanmayıp bir anda gülme krizine girdi. Mustafa ise kendisini ciddiye almadığını düşündüğü Havva'ya sert çıkıştı. Gerginlik o dakika itibari ile adeta hiç gitmedi hatta giderek zirveye tırmandı.

Yemekleri beğenmeyen Mustafa, Havva'nın Batırık adlı yöresel lezzetini denerken bir anda lavaboya gitmek için bir anda fırladı. Yemeği tabiri caizze çıkarmaya giden Mustafa, Havva'nın tepkisi ile karşılaştı. En son Havva'nın masaya kaşığı Mustafa'nın önüne atar gibi bir harekette bulunmasıyla tartışmanın dozu iyice yükseldi. Havva'ya olan duygularını kağıda döken ve kalbin içerisine koyan Mustafa, soğuk bir vedalaşma ile evden ayrıldı. Havva ise Mustafa için hediye olarak hazırladığı el yapımı atkıyı, Mustafa'nın haketmediğinden dolayı vermediğini söyledi.

Mustafa Ceylan kim? 27 yaşındaki Samsunlu, kara kaşlı, kara gözlü esmer damat adayı, küçük yaştan beri çalışıyor. Boş durmayan ve çalışmayı çok seven Mustafa, ağabeyi ile gayrimenkul işi yapıyor. Satış yöneticisi olan Mustafa'nın aylık 5 bin TL geliri oluyor. Aile apartmanında yaşayan, ailevi değerlerin kendisi için öncelik olduğunu belirten Mustafa maço karakterli olduğunu söylüyor.

Havva Cingöz kim? 23 yaşında Mersin doğumlu ve tam bir yörük kızı olan mavi gözlü Havva, üniversite öğrencisi ve okulu nedeniyle İstanbul'da yaşıyor. Babasını çok sevdiğini ve kendisi için ideal eş adayının da babası gibi olmasını isteyen Havva, doğal ve dobra karakterli olduğunu ve yörük kızı olmaktan gurur duyduğunu söylüyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *