» 
 

En İyi Benim 17. Bölüm 25 Ekim'de Çağla ile Mustafa'nın elektriği

Farklı formatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fox TV ekranlarında izlenen En İyi Benim 17. bölümünde Mustafa, ikinci gelin adayı Çağla'yı tanımak için onun evine konuk oldu. En İyi Benim 25 Ekim bugün neler yaşandı? Mustafa hangi gelin adayını seçecek? Detaylar haberde...

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 25 Ekim 17. bölümde Mustafa, Çağla'nın evine konuk oluyor. Mustafa'nın ikinci gelin adayını bugün tanıyacak. Güzel gelin adayı Çağla, damat adayı Mustafa'yı en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarına başlıyor. En İyi Benim bugün, kapılarını En İyi Benim kameralarına açan gelin adayı Çağla'yı tanıyalım... Çağla Sarıoğlu, 22 yaşında diş teknikerliği yapıyor. İstanbul'da ailesi ile birlikte yaşayan sempatik ve enerji dolu Çağla, kendisinin biraz hırçın olduğunu dile getiriyor. Mustafa için alışverişe çıkan Çağla, alışverişini heyecan dolu bir şekilde yapıyor. Ardından yemeklere geçen Çağla, Mustafa için bütün hazırlıklarını tam vaktinde yetiştirmeye gayret ediyor. Sempatik gelin adayı, Mustafa'nın manevi teyzesi Selma Hanım'ın gelmesi ile bir takım anlaşmazlıklar yaşıyor. Ardından kızların gelmesi ile hazırlıklarını tamamlayan Çağla, Mustafa'nın gelmesiyle telaşa kapılıyor.

Hazırlıklarını tamamlayan Çağla kırmızı mini elbisesi ile Mustafa'nın karşısına çıkıyor. Mustafa ile elektrikleri tutan Çağla, erkek arkadaşları ile görüşmesine karışıp karışmayacağını sorunca işler biraz karışıyor. Mustafa maço olmasından dolayı sorulara biraz ters cevap veriyor. Mustafa'ya kahve yapacak olan birlikte mutfağa geçiyorlar. Çağla'nın ayağını burkması ile Mustafa, Çağla'nın bileğine buz kompreksi yapıyor. Mustafa'nın düşünceli hareketleri Çağla'yı etkilemeyi başarıyor. Mustafa'nın iltifatları karşısında adeta şaşkına dönen Çağla heyecanını her defasında belli ediyor.

Mustafa gün sonunda düşüncelerini mektubuna döküyor ve kalpli kutu içerisine mektubunu koyarak Cuma günü açılmak üzere Çağla'ya teslim etti. Diğer odada gün boyu Mustafa ve Çağla'yı izleyen diğer kızlar ise Çağla'nın rol yaptığını Mustafa'nın mektuba iyi şeyler yazmadığını dile getirdi. Gün değerlendirmesini yapan Mustafa ise, bugün aç kalmadığını ve Çağla'nın kendisini iyi ağırladığını dile getirdi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *