» 
 

En İyi Benim 18. bölümde Begüm ile Mustafa'nın uyumu

Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En İyi Benim'in 18. Bölümünde damat adayı Mustafa, esmer güzeli Begüm'ün evine misafir oluyor. En İyi Benim bugün neler oldu? 19. bölüm fragmanı detaylarda...

Formatı ile beğenilen En İyi Benim hafta içi her gün Fox TV ekranlarında saat 10.00'da yayınlanıyor. En İyi Benim'in 18. bölümünde gelin adayı Begüm, Mustafa'yı evinde ağırlıyor. Peki, son gelin adayını tanıyayacak olan Mustafa yarın neler yaşayacak? En İyi Benim 19. bölüm fragmanı yayınlandı. Haftanın ilk günü Havva'ya giden Mustafa, ilk günün verdiği etki ile Havva ile gerilimli saatler geçirdi. Dün ise Çağla'ın evine giden Mustafa, oldukça iyi bir gün geçirdi Çağla ile. En İyi Benim bugün ise 27 yaşındaki damat adayı Mustafa Ceylan, 25 yaşındaki Begüm Umur'un evine gidiyor. Gelin adayı Begüm öğrenci ve ailesi ile birlikte İstanbul'da yaşıyor. Geniş bir arakadaş çevresine sahip olan Begüm, pozitif enerjisi ile güne başlıyor. Keyifli bir alışverişin ardından yemek hazırlıklarına başlayan Begüm, herşeyi yetiştirebilmek için oldukça pratik hareket ediyor. Mustafa'nın teyzesi Selma Hanım'ın gelmesi ile telaşlanan Begüm, Selma Hanım ile iyi anlaşıyor. Selma Hanım'ın gözüne girmeyi başaran Begüm, onu uğurladıktan sonra hazırlıklarının son aşamalarını yapıyor.

Kapı çalıyor ve Havva, Çağla ve Neslihan Begüm'e geliyor. Hazırlıklarını tamamlayan Begüm kızları diğer odaya alıyor ve Mustafa'nın kapıyı çalması ile heyecanlanıyor. Mustafa'ya hazırladığı yemekleri sunuyor ve Mustafa ise yemekleri beğeniyor. Hoş sohbet eşliğinde yemeklerini yiyen Mustafa ve Begüm'ün uyumu gözlerden okunuyor. Mustafa, Begüm'ün gözlerinden etkilendiğini dile getiriyor. Begüm ise Mustafa'ya sürpriz yapıyor ve tanıdıklarından kendisini anlatmalarını istediği bir videoyu Mustafa'ya izletiyor.

Mustafa günün sonunda Begüm'e olan hislerini ve gözlemlerini kâğıda dökerek Begüm'e Cuma günü açılmak üzere mektubunu teslim ediyor. Mustafa, gününün oldukça iyi ve güzel geçtiğini, Begüm ise beklediğinden daha iyi geçtiğini ifade ediyor. Mustafa Ceylan yarın son gelin adayı Neslihan'ı tanıyacak. Peki, Mustafa'nın kararı ne olacak? Yarın neler yaşanacak heyecanla bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *