» 
 

En İyi Benim 20. bölümde Mustafa seçimini yaptı

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 20. bölümde dört gelin adaylarını tanıyan Mustafa seçimini yaptı. Peki Mustafa kimi seçti?

En İyi Benim 20. bölümü bugün saat 10.00'da Fox TV ekranlarına geldi. En İyi Benim bugünkü bölümünde Mustafa, hafta içi tanıdığı dört aday arasından tercihini yaptı. Karizmatik ve aynı zamanda sempatik, maço tavırları ile kızların gönlünü fetheden Mustafa Ceylan, gayrimenkul sektöründe ağabeyi ile birlikte çalışıyor. Aylık 4 bin lira geliri olan Mustafa, Sivaslı. Peki Mustafa kimi seçti? Haftanın ilk günü Havva Cingöz'ün evine konuk olan Mustafa, ikinci gün Çağla Sarıoğlu'nun, üçüncü gün Begüm Umur'un, son gün ise Neslihan Karaguş'ın evine konuk oldu ve seçeceği adayları birer birer gözlemledi. Dört kız arasındaki rekabet hafta boyunca kıyasıya devam etti. Haftanın ilk günü Havva ile tanışan Mustafa, yemeklerini yetiştiremeyen ve kıyafeti ile hazır bir şekilde karşılayamayan Havva'ya eksi puan verdi. Ardından peş peşe gelen tartışmalar Havva'nın ilk olarak Mustafa'nın aklından elendiğini düşündürdü. İkinci gün 22 yaşındaki Diş teknikeri Çağla'nın evine giden Mustafa, Çağla ile hoşça vakit geçirdi. Üçüncü 25 yaşındaki Begüm'ün evine misafirliğe giden Mustafa, Begüm'ün mini giyiniminden dolayı rahatsızlık duyduğunu dile getirdi. Begüm'ün Sivas'a gelip gelmeyeceği konusu da ikili arasında atışmalara neden oldu. Son adayı tanımak için Neslihan'a giden Mustafa, gün boyunca Neslihan ile ara ara tartışmalar yaşasa da oldukça etkilenmiş görünüyordu.

28 Ekim En İyi Benim 20. bölümde Mustafa ve Selma teyzesi, dört gelin adayını da evine misafir etti. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından Begüm, Havva, Çağla ve Neslihan eve geldi. Begüm'ün yine dekolteli mini bir elbise giymesi evde tartışma konusu oldu. Masada sürekli atışan Neslihan ile Begüm, Selma teyzenin gözünden kaçmadı. Birer birer adayları ile mutfakta görüşen Mustafa, hepsi ile yeniden konuştu ve fikirlerini aldı. Ardından Selma teyzesi ile görüşen Mustafa net bir karara vardı. Adaylara aldığı hediyeleri veren Mustafa, hepsinden sırayla açmasını istedi. Neslihan'a Kemalpaşa tatlısı, Begüm'e uzun elbise, Çağla'ya Sivas bileti ve Havva'ya ise üzerinde "Yılın en iyi dostu" yazan Oscar ödülünü veren Mustafa, Havva'yı elediğini apaçık belli etti.

Havva gözyaşları içerisinde evi terk etti. İkinci olarak Begüm'ü eleyen Mustafa, onun örf ve adetlerine uygun olmadığını söyledi. Sona Begüm ile Neslihan kaldı. Bütün oklar Neslihan'ı işaret ederken, Mustafa teyzesinin de kararını etkilemesi ile Çağla'yı seçti. Fakat Çağla, Mustafa'nın herkese mavi boncuk dağıttığını ifade etti. Selma teyze ile görüşen Çağla ikna oldu ve Mustafa'nın hediye ettiği Sivas biletini Mustafa'ya vererek Sivas'a birlikte gideceklerini dile getirdi. Bunun üzerine çift birbirlerine sarıldı ve birbirlerini tanıma yoluna girdiklerini ifade etmiş oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *