» 
 

En İyi Benim 22. Bölümde Begüm Erhan'ı ağlattı

Fox TV ekranlarında hafta içi yayınlanan En İyi Benim 22. Bölüm 1 Kasım'da Erhan, Begüm'ü tanımaya gidiyor. Begüm ile elektrikleri tutan Erhan, aldığı hediye sonrasında gözyaşlarına hakim olamadı. En İyi Benim bugün yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı detaylarda...

Hafta içi her gün sabah 10.00'da Fox TV ekranlarında keyifle izlenen En İyi Benim 22. bölümü ile bugün ekranlara geldi. En İyi Benim'de dün Gülşafak'ı tanıyan Erhan, bugün ise geçtiğimiz haftadan görmeye alışık olduğumuz Begüm'ün evine konuk olarak gitti. Hafta boyunca 4 gelin adayını da tanıyacak olan Erhan'ın seçimi şimdiden merak ediliyor. Dört kız birbirleri ile kıyasıya mücadele ediyor. Hem yemekleri hem misafir ağırlaması hem de görünüşü ile yarışan kızları hafta boyunca tanıyacak olan Erhan, cuma günü ise kızları kendi evinde ağırlayacak. En İyi Benim 1 Kasım bugünkü bölümünde 25 yaşındaki Begüm Umur, Erhan'ın akşam yemeğine geleceği için hazırlıklarını yapmaya başlıyor. Telaşlı bir şekilde alışverişini tamamlayan Begüm, Erhan'ın teyzesi ile de iyi anlaşıyor. Yemeklerini yetiştiren ve hazırlanan Begüm, kızların eve gelmesi ile süresinin sona erdiğini anlıyor. Ardından Erhan geliyor ve karşısında Begüm'ü görüyor. Erhan 1.85 boyunda 24 yaşında, pırlanta işi ile uğraşıyor. Başından oldukça kötü olaylar geçen Erhan, küçük yaşta yaşadıkları bir kazada annesini kaybediyor. Daha sonra üzerine 300 kilo mermer düşen Erhan, zor operasyonlar geçiriyor. Şansın sonradan güldüğü Erhan'ın hayattaki en büyük şansı babası, kardeşleri ve teyzesi oluyor.

Erhan bugün Begüm'ün evinde zor anlar yaşadı. Begüm ile elektrikleri tutan Erhan, yemekleri de beğendi. Yemek yedikleri süre boyunca tatlı tatlı sohbet eden Begüm ve Erhan, birbirlerine soru sordu ve istedikleri yanıtları aldıklarını dile getirdiler. Çiftin uyumu hiçbir aksilik yaşamamalarından anlaşıldı. Öte yandan diğer odada duran kızlar ise Erhan'ın verdiği cevaplar karşısında hayran kaldı. Begüm, Erhan'a aldığı hediyeyeyi hatırlatarak açmasını rica etti. Erhan ise kat kat sarılan hediyenin paketini araladıktan sonra gördüğü manzara karşısında masayı terk etti. Kendisini balkona atan Erhan, gözyaşlarına engel olamadı. Kazada hayatını kaybeden annesinin resmini Erhan'a hediye eden Begüm ise Erhan'ın ağlaması durumundan dolayı üzüntü duydu.

Erhan kendisini toparladıktan sonra masaya yeniden döndü ve duygularını kamera önünde yaşamak istemediğini, bu hediyenin kendisi için çok özel olduğunu ifade etti ve teşekkür ederek Begüm'e sarıldı. Begüm ise konuyu değiştirerek birkaç eğlenceli soru cevap oyununun ardından, duygularını yazması için Erhan'a kağır ve kalbini verdi. Erhan, Begüm hakkındaki gözlemlerini kağıda döktü ve evden ayrıldı. Diğer odadaki kızlar ise Erhan ve Begüm için bugünün kötü birgün olduğunu dile getridiler. En İyi Benim yeni bölümü merakla bekleniyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *