» 
 

En İyi Benim 24. bölümde Erhan'dan Mehsa'ya yaş engeli

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen En İyi Benim 24. bölümde Erhan, Mehza Kazamiye'ye gitti. Aralarındaki yaş farkı en çok Erhan'ın teyzesinin tepkisini çekti. En İyi Benim 3 Kasım'da neler oldu? Yeni bölüm gelişmeleri ve fragmanı detaylarda...

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında saat 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 24. bölümde, Erhan misafirliğe 32 yaşındaki İran kökenli Mehsa Kazemiye'ye gidiyor. Heyecanlı gelin adayı Mehsa, maddi durumunun gayet iyi olduğunu, kardeşi ile birlikte yaşadığını ve babasının kendisine aylık 20 bin lira masrafları için para gönderdiğini dile getirdi. Mehsa heyecanlı olarak alışverişe başlıyor. Erhan'a balık yapacak olan Mehsa, titiz bir şekilde balığı ve ihtiyaçlarını seçiyor. Ancak balıkçıda Erhan'ın teyzesi Gülcan Hanım, Mehsa'ya sürpriz yapıyor. Gülcan Hanım, dün Buse'nin söylediği yaş farkını Mehsa'ya soruyor ve Erhan ile Mehsa arasında 6 yaş farkının olduğunu duyunca bunun sorun yaratacağını dile getiriyor. Ayrıca Mehsa'nın dekolte tarzı giyinmesinden de rahatsızlık duyduğunu, Erhan'ın ailesinin böyle birşeyi kabul etmeyeceğini ifade ediyor.

Motivasyonu düşen Mehsa, eve geldikten bir süre sonra Erhan'ın teyzesi Gülcan Hanım eve geliyor ve maddiyat konuları gündeme geliyor. Mehsa'nın baba parası ile aylık 20 bin lira gelirinin olması kafaları karıştırıyor. Soruları ile Mehsa'yı köşeye sıkıştıran Gülcan Hanım, Mehsa'nın Erhan'ın askeri ücret alması durumunda nasıl geçineceklerine dair sorular yöneltiyor. Mehsa ise sevgi olduğu sürece her türlü sorunun aşılacağını söylüyor. Bir yandan Gülcan Hanım ile sohbet eden öte yandan yemeklerini yapan Mehsa, hazırlıklarına devam ediyor. Gülcan Hanım ise evden ayrıldıktan sonra Mehsa'nın kendisini hoş karşıladığını, aralarında bir problem olmadığını tüm adayları gözlemlediğini ve yarın Erhan'ın karar vereceğini vurguluyor. Mehsa tüm hazırlıklarını tamamladıktan sonra eve gelen kızları yan odaya alıyor ve nihayet Erhan geliyor. Erhan, Mehsa'nın masasını şimdiye kadar gördüğü en iyi masa olarak dile getiriyor. Ancak Erhan, Mehsa'nın kısık sesle konuşmasından dolayı rahatsızlık duyuyor.

Mehsa'nın etkileyici olmak için kısık sesli konuştuğunu öğrenen Erhan, şaşkınlığını gizleyemiyor. Öte yandan sohbet eden ikili yaş farkından maddiyata çok çeşitli konuda konuşuyorlar. Erhan'ın İran çorbasını beğenip beğenmemesi büyük merak konusu olmuştu. Erhan'ın çorbayı yudumlarken verdiği mimikler çorbayı beğenmediği olarak algılanarak, yan odadaki kızları sevince boğdu. Pek çok konu hakkında konuşan ikilinin gelecekle ilgili konuşmamaları kızların dikkatinden kaçmadı. Öte yandan Mehsa'nın yüzünde estetik olduğu kızlar tarafından dile getirildi.

Ancak Mehsa, trafik kazası geçirdiği halde burnunda ve yüzünde herhangi bir estetiğin olmadığını, doğallıktan yana olduğunu ifade etti. Mehsa'nın eski sevgilisinden konu açılınca, eski erkek arkadaşının fotoğrafını Erhan'a göstermesi de büyük bir olay oldu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *