» 
 

En İyi Benim 26. Bölümde Nurettin ile Nagehan'ın elektriği

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim 26. Bölümde Nurettin ile Negahan görüştü. En İyi Benim 7 Kasım gelişmeleri ve En İyi Benim bugün detayları haberde...

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 7 Kasım bölümü heyecanla izlendi. En İyi Benim 26. bölüm yeni haftada hayatının aşkını arayan adaylar ve aday için en iyi olduğunu düşünen kızlar, adeta birbirleri ile yarışıyorlar. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diyerek, görüşecekleri damat adayı için alışveriş yapan ve yemek hazırlayan kızlar, bir de damat adayının en yakını ile tanışıp, ondan tam notu almaya çalışacaklar. Yeni En İyi Benim de bu hafta damat adayı 26 yaşındaki Nurettin Erhan, 2015 Best Model Türkiye yarışmacısı, A milli yüzücü ve doğal olarak sporla arasının oldukça iyi olduğunu söylüyor. Çok titiz olduğunu vurgulayan Nurettin, kumral ve boyu 1.70-1.75 arası fiziği düzgün bayanlardan hoşlanıyor. Yemeklerle arası iyi olan Nurettin, kız arkadaşının da mutfakta maharetli olması gerektiğini belirtiyor. Bu haftanın gelin adayları, Kısmetse Olur programından gözümüzün alıştığı Melek Çelebi, 23 yaşındaki Nagehan Akpınar İngilizce öğretmeni, Ayşe ve ilk hafta programa katılan 20 yaşındaki öğrenci Yağmur Ege Kılıç oldu.

En İyi Benim 7 Kasım 26. Bölümünde, Nurettin Erhan, İngilizce öğretmeni olan 23 yaşındaki Nagehan Akpınar’ın evine konuk oluyor. Nagehan, hiç görmediği Nurettin'i en güzel şekilde ağırlamak için hazırlıklarına başlıyor. Telaşlı bir şekilde alışverişini yapan Nagehan, evine dönüyor ve yemeklere başlamak için kolları sıvıyor. Nagehan, Nurettin'i hiç tanımadığı için, kendince en doğru olan menüsü için yemeklerini ve tatlısını yapıyor.

Zamanın giderek daralması ile heyecandan eli ayağına dolaşan Nagehan, Nurettin'in halasının gelmesi ile iyice panik yapıyor. Nurettin'in halası ile oldukça iyi anlaşan Nagehan onu ağırladıktan sonra son hazırlıklarını tamamlıyor. Eve rakibi diğer kızların gelmesi ile heyecanlanan Nagehan, kızları yan odaya alarak Nurettin'e kapıyı açıyor.

İlk karşılaşmalarında aralarında etkileşim olduğu gözlerinden okunan Nurettin ile Nagehan birlikte yemeğe geçiyor. Nurettin kendini anlatıyor. Nagehan ise 2,5 senedir ilişkinin olmadığını, eski sevgilisinin kendisini tam 5 kez aldattığı için anca kendisini toparladığını dile getiriyor. Elektrikleri uyan ikili, hoşça sohbet ederken arada sırada yan odadaki kızlar da muhalefet oluyor.

Nurettin, Negahan'a onun salatasını beğenmediğini söylüyor. Tatlıları almak için birlikte mutfağa geçiyorlar ve Nurettin kendisinin çok titiz olduğunu, Nagehan'ın mutfağının oldukça dağınık olduğunu söylüyor. Tatlılarını da yedikten sonra Nagehan, hislerini yazması için Nurettin'e kağır ve kalbini veriyor. Nurettin, Nagehan'ı beğendiğini ve Nagehan'ın da kendisinden etkilendiğini dile getiriyor. En İyi Benim yeni bölümde neler olacak? Merakla bekleniyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *