» 
 

En İyi Benim 28. Bölümde Nurettin ile Ayça arasında soğuk rüzgarlar

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim 9 Kasım 28. bölümünde Nurettin ile Ayça tanıştı. En İyi Benim bugünkü bölümünde Irmak'ın yemeklerini arkadaşı Ayça ile hazırlaması Nurettin'den tepki almasına neden oldu. En İyi Benim yeni bölüm gelişmeleri detaylarda...

Bu hafta A milli yüzücü olan 26 yaşındaki Nurettin Erhan, 20 yaşındaki Fitness eğitmeni Ayça Oboz'un evine gitti. Ayça, İzmir'de babası ile birlikte yaşıyor. Özel bir spor merkezinde Fitness eğitmenliği yapan Ayça, spora düşkünlüğünün meslek hayatında da devam ettirmenin mutluluğunu yaşıyor. Çocukluk dönemlerinden bu yana sporla ilgilendiğini belirten Ayça, kumral ya da sarışın, uzun boylu erkeklerden hoşlanıyor. Sinirlerini çok çabuk kontrol edemediğini söyleyen Ayça, En İyi Benim 28. bölüm 9 Kasım'da Nurettin'i evinde ağırlamak için hazırlıklara başlıyor.

Ayça bugün en yakın arkadaşı Irmak ile birlikte hazırlıklarını yapıyor. Alışverişi heyecanlı bir şekilde tamamlayan Ayça, ardından da yemeklere başlıyor. Ayça arkadaşı Irmak ile iş paylaşımı yaparak birlikte yemekleri hazırlıyorlar. Kızların eve gelmesi ile birlikte hazırlıklarını bitiren Ayça, Nurettin'in gelmesiyle de kızları yan odaya alıyor. Birlikte yemeğe oturan Nurettin ve Ayça keyifli sohbet eşliğinde yemeklerini yediler. Ancak yemekleri Ayça'nın arkadaşı ile birlikte yaptığını öğrenen Nurettin, bu durumu pek de hoş karşılamadı. Yan odadan kızların da konuya dahil olması ile evde ortam iyice gerildi.

Ayça'nın arkadaşı Irmak ise Nurettin'in Ayça'nın üzerine fazla gittiğini fark edince yanlarına gelip açıklamada bulundu. Fakat bu durum gerilimli olan havayı iyice soğuttu. Ayça ile Irmak'ın mutfakta özel olarak konuşmaları, Ayça'nın fikirlerini değiştirdi. Ayça masaya döndüğünde artık Nurettin ile birlikte olamayacaklarının sinyallerini verdi. Nurettin masada tek kalarak, fikirlerini kâğıda döktü ve buz gibi bir vedalaşmanın ardından Nurettin evden ayrıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *