» 
 

En İyi Benim 29. bölümde Nurettin Yağmur'dan etkilendi

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim 10 Kasım 29. bölümü izleyicileri ile buluştu. En İyi Benim'de bugün Nurettin ile Yağmur tanıştı. Nurettin, Yağmur'dan etkilendiğini itiraf etti. Yarın büyük gün! Nurettin kimi seçecek? İşte ayrıntılar...

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 29. bölümü yayınlandı. En İyi Benim 10 Kasım'da bugün, 20 yaşındaki Yağmur Ege Kılıç ile 26 yaşındaki A milli yüzücü Nurettin Erhan tanıştı. Marmara Üniversitesi sinema televizyon bölümü öğrencisi olan Yağmur, 1.70 boyunda ve 50 kilo. İstanbul'da yalnız yaşayan Yağmur kültüre ve güzelliğe önem verdiğini açıklıyor.

En İyi Benim'de bugün, Nurettin'i akşam yemeğinde ağırlayacak olan Yağmur, heyecanlı bir şekilde alışveriş hazırlıklarına başladı. Nurettin'e sürprizleri olduğunu belirterek, koşuşturmacayla alışverişini tamamlayarak eve döndü. Eve gelir gelmez kolları kıvayarak, menüsündeki yemekleri hazırlamaya başladı. Genç ve sempatik yarışmacı Yağmur, en iyinin kendisi olduğunu söyledi. Hazırlıklarını yetiştirmeye çalışırken Nurettin'in halası geldi ve Yağmur ile elektrikleri oldukça iyiydi. Yemeklerini tamamladıktan sonra kızlar geldi ve Nurettin'in gelmesiyle de kızlar yan odaya geçtiler.

Birlikte yemek masasına oturan Nurettin ile Yağmur'un elektrikleri birbirlerine oldukça uydu. Hoşça sohbet eşliğinde Yağmur'un yemeklerini tadan Nurettin, Yağmur'a sorduğu sorular karşısında aldığı cevaplardan etkilendiğini belirtti. Yağmur'dan etkilendiğini apaçık belirten Nurettin'in bu durumu ise diğer kızları memnun etmedi.

Nurettin ile Yağmur'un uyumu gözden kaçmazken, vedalaşma zamanı geldi çattı. Yemekler ve sürprizler için teşekkür eden Nurettin, Yağmur'un verdiği kâğıda gün boyunca gözlemlerini yazarak, kalpli kutunun içerisine koyarak, Cuma günü açılması üzere Yağmur'a kalbini teslim etti. Yarın büyük gün, peki Nurettin kimi seçecek?

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *