» 
 

En İyi Benim 30. bölüm Cuma günü Nurettin kimi seçti?

Fox TV ekranlarında heyecanla izlenen En İyi Benim 30. bölümü yayınlandı. En İyi Benim 11 Kasım, Nurettin kimi seçti? Dört gelin adayını da tanıyan Nurettin'in kararı ne oldu? En İyi Benim bugün yaşananlar ve altıncı hafta özeti haberde...

Dört kadın bir erkek için kıyasıya mücadele ediyor. Bir yandan güzellikleri, davranışları, bir yandan da ellerinin lezzeti ile erkeğin kalbini kazanmaya çalışırken en iyinin kendileri olduğunu iddia ediyorlar. Peki, en iyi kim? Hafta boyunca kızları tanıyan 26 yaşındaki A milli yüzücü, model Nurettin Erhan'ın kararı ne oldu? Nagehan mı?Ayça'yı mı? Yoksa Melek mi? En İyi Benim 30. bölümde Nurettin kimi seçti?

EN İYİ BENİM 11 KASIM BUGÜN

Hafta boyunca kızların evinde ağırladığı Nurettin ve Nurettin'in halası, bugün kızları evinde ağırladılar. Nurettin kızlar için alışverişe çıkarken, Halası ve ablası ise kızlar için hazırlıklara başladı. Birbirinden lezzetli ve pratik sunumları hazırlarken, Nurettin ise kızlar için alışverişini yaptı. Eve geri dönen Nurettin için geri sayım başladı. Büyük gün geldi çattı ve En İyi Benim altıncı haftada karar zamanı geldi.

İlk olarak eve Nagehan, ardından Melek, Yağmur ve Ayça ile olay konusu olan Irmak geldi. Kızların gelir gelmez tartışmaları Nurettin'in gözünden kaçmadı. Ancak Nurettin'in halası, hafta boyunca bıcır bıcır olan Nagehan'ın bir anda sus pus olmasını hoş görmediler. Öte yandan Ayça ile resmen vedalaşan Nurettin'in yeniden karşısında Ayça ve Irmak'ı görmesi yine tartışmalara neden oldu.

MASADA YÜKSEK GERİLİM

Birlikte masaya geçen kızlar, Nurettin'in gözüne girmek için adeta birbirleri ile yarıştılar. Nurettin'in halasının Nagehan ile Yağmur hakkında olumlu düşündüğü konuşmalarından anlaşılıyordu. Ayça özel konuşmak için Nurettin'le mutfağa geçti. Ancak Nurettin, Ayça'yı affetmedi ve ona eve gitmesi için sinyaller verdi. Ayça ise müsade isteyerek arkadaşı Irmak ile evden ayrıldı.

Nurettin, kızların Yağmur'un rol yaptığını söylemesi ile Yağmur'la mutfakta görüştü. Yağmur kendi savunmasını yaptı. Ancak Nurettin, Yağmur'la ilgili kızların söylediği şeyleri unutamayacağını söyledi. Masada Melek ile Yağmur'un atışmaları devam ediyor. Nurettin, Nagehan'la özel konuşarak, en samimi olan kişinin Nagehan olduğunu söyledi.

FİNAL ZAMANI

Ayça'nın olmadığı bir final anı geldi. Nurettin, Nagehan, Yağmur ve Melek arasından bir seçim yapacak. Halası ile görüşen Nurettin üç kız arasından ilk olarak Melek'i eledi. Ardından ise Nurettin gülü Nagehan'a verdi. Peki, Nagehan Nurettin'i seçecek mi?

Nurettin'in Nagehan'ı seçmesinin ardından, Nagehan'da bütün hafta boyunca onu kıskandığını söyledi ve Nagehan'da Nurettin'i seçti. Nurettin ile Nagehan bir yola birlikte başladılar.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *