» 
 

En İyi Benim 33. bölümde Arya Okhan'ı şaşırttı

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında keyifle izlenen En İyi Benim 33. bölümde neler oldu? Arya ile Okhan'ın tanışma yemekleri nasıl geçti? Çılgın gelin adayı Arya, tarzı ve tavrıyla Okhan'ı şaşırtmayı başardı. En İyi Benim 16 Kasım bugün yaşananlar ve yeni gelişmeler detaylarda...

Fox TV ekranlarında beğeniyle izlenen ve "Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer" formatı ile hafta içi her gün saat 10.00'da izleyicisi ile buluşan En İyi Benim bugün 33. bölümde neler yaşandı? Bu haftanın damat adayı Okhan Okhan Gökce 31 yaşında, Bolu Mengen'li olan Okhan işletme müdürü olarak çalışıyor. Gelin adayları ise 26 yaşındaki Maral Seyidova 26 yaşında 54 boyunda, Türkmenistanlı ve ekonomist olan Maral, sempatik tavırları ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. 24 yaşında öğrenci olan Arzu Subaşı, üniversite öğrencisi.

Bu hafta Çarşamba günü ekranlara gelen En İyi Benim 33. bölümünde Okhan ile 26 yaşındaki ses sanatçısı Arya Sarmin tanışıyor. İstanbul'da yaşayan Arya oldukça iddiali bir yarışmacı. Okhan'ın 56 yaşındaki annesi Perihan Gökçe Hanım ise oğlu için en doğru kararı vermesinde yardımcı olmak için gelin adaylarını yakından takip ediyor. En İyi Benim'de Okhan'ın en son tanıyacağı gelin adayı ise En İyi Benim ilk hafta yarışmacısı 26 yaşındaki Zeynep Billur Uludağ, anaokulu öğretmeni olan Zeynep'in iki çocuğu var.

En İyi Benim'in 16 Kasım bugünkü bölümünde Arya, Okhan için telaşlı bir güne başlıyor. Akşam yemeğinde Okhan'ı ağırlayacak olan Arya, Okhan için birbirinden lezzetli yemek yapmak için alışverişe çıkıyor. Çılgın yarışmacı Arya, koşuşturma ile geçen alışveriş sonrasında Okhan'a hazırlayacağı güzel bir masa için doğadan sonbahar yaprakları topluyor. Okhan'a yemeklerini yapmak için hazırlanan Arya, Okhan'ın annesinin gelmesi ile telaşlanıyor. Bir yandan Perihan Hanım'la sohbet eden Arya, bir yandan da hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyor. Perihan Hanım'ı uğurlayan Arya, yemeklerini ve masasını hazırladıktan sonra üzerini de giyiniyor. Arya tüm hazırlıklarını tamamladı. Ancak menüsü için seçtiği tatlıyı yetiştiremedi. Acaba Arya tatlı olarak Okhan'a ne ikram edecek?

Eve diğer gelin adayları Zeynep, Maral, Arzu geliyor ve Arya onları ekrandan kendilerini izleyebilecekleri yan odaya gönderiyor. Okhan'ın gelmesi ile heyecanı daha da artan Arya Okhan ile karşılaşıyor. Birlikte hoş sohbet eşliğinde masaya oturan ikilinin muhabbetlerine ara ara yan odadan kızlar da dahil oluyor. Okhan, Arya'nın sorduğu sorular karşısında şaşkınlık yaşıyor. Arya, Okhan'dan haftada üç kez yemekleri yapmasını, yeri geldiğinde ayakkabılarını silmesini ve çocukları olursa altlarını Okhan'ın değiştirmesini istiyor. Okhan ise gerekirse bunları yapabileceğini dile getiriyor.

Yemek faslı bittikten sonra tatlısını yetiştiremeyen Arya, Okhan'a hazır tatlılı dondurma ikram ediyor. Kendisinin tatlıyı yaptığını iddia eden Arya, tam da Okhan'ı buna inandırmışken sonunda itiraf ediyor. Arya'nın istekleri, dövmeleri, mini giyinmesi, geçtiğimiz hafta Arya'nın bir ilişkiyi bitirdiğini öğrenmesi ve tatlı konusunda yalan söylemesi Okhan'ı biraz geriyor. Kâğıt ve kalem Arya, Okhan'dan içinden gelenleri yazmasını istiyor. Arya'nın sesinden ve kendisine yazdığı şarkıdan etkilendiğini söyleyen Okhan'ın düşünceleri oldukça merak ediyor. Yarın Okhan son gelin adayını da tanımış olacak. Büyük güne az kaldı ve Okhan'ın kimi seçeceği gerçekten merak ediliyor...

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *