» 
 

En İyi Benim 34. bölümde Okhan'ın annesinden Zeynep'e onay!

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün saat 10.00'da yayınlanan En İyi Benim 34. bölümde Zeynep ile Okhan tanıştı. Zeynep'in art arda sürprizlerinin yanı sıra, Okhan'ın annesi Perihan Gökçe Hanım'ın ikilinin yemeğine gelmesi izleyenleri şoke etti. Peki, En İyi Benim 18 Kasım fragmanında neler oluyor? En İyi Benim bugün yaşananlar ve yeni gelişmeler ayrıntılarda...

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer formatıyla, diğer izdivaç programlarından çok farklı bir konsept ile izleyicileri karşısına hafta içi her gün Fox TV ekranlarına gelen En İyi Benim 34. bölümde neler oldu? Haftanın ilk günü Türkmenistanlı Maral'ı, ikinci günü Arzu'yu, üçüncü günü ses sanatçısı Arya'yı tanıyan Okhan, En İyi Benim bugünkü bölümünde Zeynep Billur Uludağ ile tanıştı. En İyi Benim 18 Kasım fragmanına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz...

26 yaşında bir evlilik yapmış ve iki çocuk annesi Zeynep, anaokulu öğretmeni ve güzelliğiyle fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Programın ilk hafta yarışmacısı olan Zeynep, bugün 31 yaşındaki Bolu Mengen'li işletme müdürü Okhan Gökçe ile tanışıyor. Okhan ile birlikte yiyeceği akşam yemeği için hazırlıklara başlayan Zeynep, soluğu markette alıyor. Okhan'a yapacağı leziz ve pratik yemekler için alışverişine kendi arabası ile giden Zeynep, alışverişini tamamladıktan sonra evine dönüyor. Hazırlıklar için yemeklerine başlayan Zeynep, kapının çalması ile şaşkınlığa uğruyor.

Eve gelen kişi Okhan'ın annesi Perihan Gökça Hanım. Perihan Hanım ile Zeynep'in uyumu ve elektriği gözlerden kaçmıyor. Birlikte hoşça sohbet ettikten sonra Perihan Hanım evden ayrılıyor. Yemeklerini ve tatlısını tamamlayan Zeynep, masasını da hazırladıktan sonra üzerini değiştiriyor. Ardınan eve Maral, Arya ve Arzu geliyor. Onları yan odaya alan Zeynep, kapının çalması ile Okhan'ın geldiğini anlıyor. Okhan ile Zeynep karşılaştıkları ilk anda birbirlerinden elektrik almış gibi görünüyorlar.

Bu elektriği masaya taşıyan ikili, hoş sohbet eşliğinde yemeklerini yiyorlar. Zeynep, Okhan'a babası ile ilgili soru sorduktan sonra, Okhan babasını nasıl kaybettiklerini anlatıyor. Bu sohbet çifti oldukça duygulandırıyor ve ikili gözyaşlarına engel olamıyor. Daha sonra Zeynep, Okhan'a sürpriz yaparak Okhan'ın rahmetli babasının isminin yazılı olduğu Fenerbahçe formasını hediye ediyor. Okhan aldığı bu hediye karşısında çok duygulanıyor. İkili tatlılarını yedikleri sırada eve Okhan'ın annesi Perihan Hanım geliyor.

Neye uğradıklarını şaşıran Okhan ve Zeynep birlikte sohbet etmeye başlıyorlar. Perihan Hanım, Zeynep'i çok beğendiğini ve onun gibi bir gelini olmasını istediğini, Okhan ile Zeynep'in mürüvetini görmek istediğini söylüyor. Diğer odadan kızların morallari alt üst olurken, Zeynep büyük bir sürpriz ile Okhan'ı dansa davet ederek birlikte dans ediyorlar. Ardından Zeynep, kalbini Okhan'a veriyor ve hissettiklerini yazmasını istiyor. Daha sonra Okhan ile Perihan Hanım'ı uğurluyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *