» 
 

En İyi Benim 35. bölüm 18 Kasım Okhan kimi seçti?

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En İyi Benim 35. bölümde Okhan kararını verdi. En İyi Benim 18 Kasım bugün final günü. Okhan tanıdığı dört gelin adayından en iyi olanı seçti. Peki, Okhan kimi seçti? Okhan'ın kararı kim oldu? Ayrıntılar haberde...

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer formatı ile diğerlerinden farklı bir izdivaç programı olan En İyi Benim 35. Bölümde Okhan kimi seçti? Okhan Gökçe’nin kimi tercih ettiği merak ediliyor. Haftanın ilk günü Türkmenistanlı Maral’ı, ikinci günü Arzu’yu, üçüncü gün ses sanatçısı Arya’yı ve son gün ise iki çocuk annesi Zeynep’i tanıyan Okhan ve annesi Perihan Gökçe Hanım’ın tercihi kim oldu?

Final günü geldi çattı ve En İyi Benim bugün, Okhan ve annesi Perihan Hanım hazırlıklarını yapmaya başladılar. Misafirlerine sunacağı ikramlarını hazırlayan Perihan Hanım, mutfakta telaşla hazırlıklarını tamamlamaya çalışırken, Okhan ise kızlar için hediye alışverişine çıkıyor. Birbirinden farklı hediyeler alarak onları şaşırtacağını düşünen Okhan, sürenin azalması ile eve dönüyor.

Okhan’ın seçimini yapacağı kişinin kafasında netleşmemesi herkesi meraklandırıyor. Perihan Hanım ile birlikte hazırlıklarını tamamlayan Okhan ve Perihan Hanım, kızların gelmesi ile masaya geçiyorlar. Kızlar masaya oturdukları andan itibaren şiddetle tartışmalara başlıyorlar. Zeynep’in Arzu’nun yalanlarını ortaya dökmesi Perihan Hanım’ın Arzu’ya tepki vermesine neden oluyor. Öte yandan Arya, Maral, Zeynep ve Arzu arasında bitmeyen bir atışma hararetli bir şekilde devam ediyor.

Okhan, kızlarla birer birer mutfakta görüşme yaptıktan sonra kararını vermek için o büyük ana geçiyorlar. Kızlar, Okhan’ın kendi günlerinde kendilerine verdikleri mektubu okuyorlar. Mektuba en çok sinirlenen ve üzülen Arya oluyor. Arya, Okhan’ın kendisi ile dalga geçtiğini düşünerek büyük tepki veriyor. Okhan’ın ilk elediği isim Arya oluyor ve ardından annesi ile görüşen Okhan, ikinci olarak Maral’ı eliyor. Maral, Okhan’a kendisini seçmiş olsaydı zaten onu seçmeyeceğini söyleyerek herkesi şaşırtıyor.

Sona kalan iki isim Zeynep ile Arzu oluyor. Annesi ile son bir görüşme yapan Okhan’ın aklını, Arzu’nun okulunun bitmemesi ve evlenmek için iki sene daha bekleyecek olması karıştırırken, Zeynep’in ise iki çocuğunun olması onu kararsızlaştırıyor. Tercihini yapan Okhan, içeri girerek seçimini Zeynep’ten yana yapıyor. Zeynep ise Okhan’ın kendisini seçmesinin ardından, o da Okhan’a evet diyerek birliktelik adına büyük bir adım atmış oluyorlar. Okhan, Zeynep’i seçti…

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *