» 
 

En İyi Benim 36. bölümde Mert ile Seda tanıştı

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En İyi Benim 21 Kasım bugünkü bölümünde Seda ile Mert tanıştı. Mert Murat ile Seda Doğan'ın baş başa yedikleri akşam yemeklerinde neler yaşandı. En İyi Benim bu hafta adaylar kim? Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün saat 10.00'da Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim'de yeni bir haftaya başlangıç yapıldı. Damat adayı Mert Murat için gelin adayları arasında kıyasıya mücadele başladı. Bugün Seda Doğan'ın günü ve Seda, akşam yemeğine gelecek olan Mert için kapılarını açtı. En İyi Benim 21 Kasım bugün neler yaşandı? Öncelikle damat adayı Mert Murat'ı tanıyalım. İlaç Mümessili olan Mert, aslen Adanalı, üniversiteyi bir takım problemlerden dolayı yarıda bırakmış ve lise mezunu. 26 yaşında olan Mert, kalbini vereceği gelin adayını tanışmak için programa annesi ile birlikte katılamıyor, onun yerine teyzesi Mümine Kızılöz'le katılıyor. Kıskanç bir yapıda olduğunu belirten Mert kimi seçecek merakla bekleniyor.

En İyi Benim bugünkü bölümünde evinde Mert'i ağırlayacak olan Seda'yı tanıyalım. Seda Doğan 25 yaşında ve resim öğretmeni. Şimdilerde özel bir kurumda çalışan Seda, kendisini evliliğe hazır hissettiği için En İyi Benim'e katıldığını belirterek, en son iki buçuk sene önce bir ilişkisinin bittiğini dile getiriyor. En İyi Benim'in diğer yarışmacılarına baktığımızda ise önceki haftalardan tanıdığımız Maryam'i yeniden görüyoruz. Maryam İranlı 31 yaşında ve moda editörlüğü yapıyor. Diğer yarışmacı Aslıhan Boncukçu, İstanbul'da annesi ile birlikte yaşıyor ve aslen Rizeli, renkli gözlü ve 20 yaşında olan Aslıhan moda tasarımı mezunu. Betül Şentürk ise 21 yaşında ve aslen Bursalı.

Bugün Seda'nın günü ve Seda heyecanlı, telaşlı bir şekilde güne başlıyor. Mert'i ağırlayacak olan Seda'nın menüsünde, yöresel tarhana çorbası, sebzeli pizza, salata, tatlı olarak da çikolatalı pasta yapıyor. Alışverişinin ardından hazırlıkları için kolları sıvayan Seda, menüsünü hazırlıyor. Mert'i tanımak için heyecanlanan Seda, onunla yiyeceği akşam yemeği için tüm hazırlıklarını tamamlıyor. Ardından masasını da tamamladıktan sonra pudra rengi elbise giyiyor. Kapının çalması ile diğer gelin adayları ile de tanışıyor.

Kapı tekrar çaldığında ise bu kez gelen Mert oluyor. Seda ile Mert birbirlerini daha iyi tanımak için akşam yemeğine geçiyorlar. Seda ile hoş sohbet eşliğinde yemeğine başlayan Mert, yemekleri beğenmediğini açıkça ifade ediyor. Aç kaldığını her fırsatta Seda'ya söyleyen Mert, masadan peynir ve ekmeği kaldırmamasını rica ediyor. Gün sonunda mektuba bugün yaşadığı hislerini yazan Mert, cuma günü açılması üzere Seda'ya teslim ederek evden ayrılıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *