» 
 

En İyi Benim 39. bölümde Betül ile Mert arasında elektrik

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim 39. bölümde neler yaşandı? Betül ile Mert'in tanışmaları 24 Kasım'da nasıl geçti? En İyi Benim'in bugünkü bölümünde hem gergin hem de eğlenceli dakikalar yaşandı. Peki, En İyi Benim 40. bölüm final fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Fox TV ekranlarında keyfle izlenen, "erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer" formatı ile her yeni bölümü heyecanla beklenen En İyi Benim 24 Kasım 39. bölümü yayınlandı. En İyi Benim'in bugünkü bölümünde Betül Şentürk ile Mert Murat tanıştı. İddialı ve rakipsiz olduğunu düşünen gelin adayı Betül Şentürk, 21 yaşında, maddi anlamda çok beklentisi olmadığını belirten, üniversiteden yeni mezun olmuş ve yönetici asistanlığı yapan muzip kızımız. En İyi Benim 40. bölüm fragmanı da bölüm biter bitmez yayınlandı. Final gününde Maryam ile Mert arasında büyük gerilim meydana gelecek.

Betül, En İyi Benim'de Mert'i etkilemeyi başarabilmek için heyecanlı bir güne başlıyor. Motivasyonunu artırmak için gün boyunca güzel ve muhteşemm olduğunu dile getiren Betül, kendisini sokağa atarak market alışverişine başlıyor. Menüsü ile iddiasını da ortaya koyan Betül, alışverişin ardından eve dönüyor. Yemekleri yapmak için kolları sıvayan betül, Mert'e soğuk çorba yapıyor. Yemeklerini yetiştirmeye çalışan Betül'e, Mert'in teyzesi gelerek sürpriz yapıyor.

Hoçşa geçen sohbetin ardından Mert'in teyzesi evden ayrılıyor. Mert için Betül'ü gözlemleyen ve Betül hakkında fikir sahibi olan teyze, Mert'in kararlarında oldukça etkili olacak bir kişi. Hazırlıklarını tamamlayan Betül, henüz kıyafetini değiştirmemişken kızların gelmesi ile yetişemediğini anlıyor. Kızlar Betül'ü eleştrii yağmuruna tutarken, Betül'de bir yandan giyiniyor ve Mert için hazır oluyor.

Kapının çalması ile kızlar yan odadaki yerini alıyorlar ve Mert'le Betül sonunda tanışıyorlar. Mert hafta boyunca diğer üç kızı da tanıdı. Bugün Betül'ün günü ve yarın kararını verecek olan Mert, Betül'ü tanımaya başlıyor. Hoş sohbet eşliğinde yemeklerini tadan ikiliye, yan odadan kızlar da arada muhalefet oluyorlar. Mert, Betül'ün yemeklerini beğeniyor. İkisinin de bir önceki ilişkilerinde aldatılmış olmaları, kötü bir ortak noktada konuşacak birşeyler bulmalarına neden oluyor.

Mert'in sürekli diğer kızlarla onuşması Betül'ü sinirlendirmişken, ikili çalan kapı zilini duyunca şoke oluyor. Eve gelerek sürpriz yapan Mert'in teyzesi, Betül'ün şikayetlerini dinledikten sonra ona hak vererek, Mert'e sitemde bulunuyor. Mert her ne kadar kendini savunmaya çalışsa da, teyzesi ve Betül'ün durmaksızın konuşmalarına dayanamayarak susmaya karar veriyor. Gün sonunda görüşlerini kağıda döken Mert, teyzesi ile evden ayrılıyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *