» 
 

En İyi Benim 40. bölüm finalde Mert kimi seçti?

Fox TV ekranlarında keyifle izlenen yarışma programı En İyi Benim 40. bölümü yayınlandı. Hafta boyunca dört genç kızı tanıyan Mert Murat kimi seçti? Mert'in kararı ne oldu? Peki, Mert'in seçtiği gelin adayı onu seçti mi? En İyi Benim 25 Kasım ayrıntıları ve yeni bölüm gelişmeleri haberde...

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında saat 10.00'da yeni bölümleri yayınlanan En İyi Benim 40. bölümde neler oldu? Yeteneği, giyinişi, yemekleri, hikâyesi, karakteri ile kendisini gösteren Maryam, Seda, Aslıhan ve Betül hafta boyunca birbirleri ile kıyasıya mücadele etti. Yarışmaya teyzesi ile birlikte katılan ve gönlünü teslim edeceği kadını bulmak için zor seçimi yapacak olan Mert, 26 yaşında aslen Adanalı, ilaç mümessili olarak çalışıyor.

Haftanın ilk günü Seda Doğan ile, ikinci günü Aslıhan Boncukçu ile üçüncü günü Maryam Haeri ile ve son gün ise Betül Şentürk ile tanışan Mert, kimi seçti? Mert'in kararı ne oldu? En İyi Benim bugün ekranlara 25 Kasım bölümü ile geldi. Güne heyecanlı başlayan Mert Murat ile teyzesi Münire Hanım, kızları bugün evlerinde ağırlayacak. Mert, Maryam ile birlikte geçtiğimiz günlerde yaşadığı tartışmalardan dolayı buluşma öncesi onunla görüşerek, Maryam'in gelmemesi gerektiğini konuştular.

Münire Hanım kızlar için hazırlıklarını yaparken, Mert de kızlar için hediye almaya gidiyor. Hazırlıklarını tamamlayan Münire Hanım ile Mert, Seda'nın gelmesi ile telaşlanıyorlar. Mert üzerini giyinirken gelen Seda, Münire Hanım ile görüşüyor. Ardından ise Aslıhan geliyor. Mert, Aslıhan'ı kapıda karşılıyor ve ardından ise Betül geliyor. Kızlar yemek masasına geçiyor ve kızlar arasıdna resmen düello başlıyor. Münire Hanım'ın gözüne girmek için servisi yapan kızlar birbirleri ile savaşıyorlar.

Masa boyunca tartışmaları hararetli bir şekilde devam eden kızlarla Mert, birer birer görüşme yapıyorlar. Ardından büyük an geliyor ve Mert kararı vermek üzere açıklamada bulunuyor. Hediyelerini ve mektuplarını açan kızlardan ilk elenen isim Betül oluyor. Betül gözyaşları içerisinde evden ayrılıyor. Mert ise Münire Hanım ile görüşme yaptıktan sonra kararını veriyor. Ve gülü Aslıhan Boncukçu'ya veriyor. Aslıhan'da Mert'in kendisini seçmesini olumlu karşılayarak o da "Evet" yanıtı veriyor. Ancak Münire Hanım, Mert'in bu seçimi ile kendisini şaşırttığını dile getiriyor.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *