» 
 

En İyi Benim 45. bölüm 2 Aralık'ta Berk hayal kırıklığı yaşadı

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında yer alan En İyi Benim 45. bölümü yayınlandı. En İyi Benim 2 Aralık yeni bölümde Berk kimi seçti? Hafta boyunca dört gelin adayı ile tanışan Berk'in kararı ne oldu? Ayrıntılar haberde...

Fox TV'de ekranlara gelen ve hafta içi her gün 10.00'da yayınlanan En İyi Benim bugün yeni bölümü ile ekranlara geldi. 26 yaşındaki Berk Alaattin Pamuk haftanın dört günü dört gelin adayını da tanıdı. Birbirinden farklı dört gelin adayı ile tanışan Berk kimi seçti? Herkesin merakla beklediği gün geldi çattı. En İyi Benim 45. bölüm 2 Aralık'ta Berk kararını verdi. Peki, Berk kimi seçti? 26 yaşındaki Berk Alaattin Pamuk, işletmeci ve yarışmaya yengesi ile birlikte katıldı. Aslen Mardin'li olan ve İzmir'de yaşayan Berk'in hem İzmir'de hem de İstanbul'da butiği var.

İlk günün yarışmacısı Merve Demir 20 yaşında ve kuaförde çalışıyor. İkinci gün yarışmacısı Emel Nacar 24 yaşında ve özel bir üniversitede radyo ve televizyonculuk bölümü öğrencisi, üçüncü gün yarışmacısı ise 25 yaşındaki Ece Yıldız, özel bir üniversitede ptikoloji okuyor, aslen İzmir'li ve annesi ile İstanbul'da yaşıyor. Son gelin adayı ise 29 yaşındaki Sıdıka Bal, moda tasarımcısı, aslen Arap kökenli ve İstanbul'da butik sahibi.

Damat adayı Berk, yarışmaya yengesi 51 yaşındaki Gönül Afrın Hanım ile katılıyor. Kendisini Anadolu kadını olarak tanıtan Gönül Hanım, Berk'in kendisi ile herşeyi paylaştığını dile getiriyor. Haftanın ilk gününde Berk'i ağırlayacak olan Merve, Berk'in teyzesi ile birlikte oldukça gerilim dolu bir gün geçirdi. Berk her ne kadar Merve'den etkilendiğini söylese de yengesine davranışlarından dolayı Merve konusunda oldukça kafası karışıyor.

Salı günü Emel ile tanışan Berk, onun güzel baktığını dile getirerek, ondan etkilendiğini gizleyemedi. Elektrikleri birbirine uyan Emel ve Berk hoş sohbet eşliğinde birlikte yemek yediler. Gönül Hanım'ın da Emel hakkındaki düşünceleri Berk'in kararını etkileyecek. Üçüncü gün Ece ile tanışan Berk, onunla da güzel zaman geçiriyor ve Ece'nin yaptığı sürprizlerden oldukça etkiliyor. Son gün ise Sıdıka ile görüşen Berk oldukça etkileniyor. Ortak yönlerini bulan Berk'in kararı ne olacak?

BERK KARARINI VERDİ

Son gün Sıdıka, Merve, Ece ve Emel Berk'in evine misafirliğe gidiyor. Karar anı gelene kadar aralıksız devam eden kızlar, karar anı gelince oldukça heyecanlanıyor. Berk yengesi ile görüştükten sonra ilk eleyeceği isim Ece oluyor. Ece şaşkınlıkla evden ayrılırken, elenen ikinci isim ise Merve oldu. Sıdıka ile Emel arasında kalan Berk, seçimini Sıdıka'dan yana yapıyor. Sıdıka'nın da Berk'e vereceği cevap oldukça merak ediliyor. Sıdıka ise Berk'e "Hayır" cevabı veriyor. Nedeni olarak ise Berk'in herkese mavi boncuk dağıttığını söyledi.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *