» 
 

En İyi Benim 50. bölüm final Tolga kimi seçti?

Fox TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan En İyi Benim 50. bölümü yayınlandı. En İyi Benim final bölümünde, dört gelin adayını tanıyan Tolga Bengü kimi seçti? En İyi Benim 9 Aralık bugünkü bölümünde neler yaşandı? Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün Fox ekranlarında yayınlanan En İyi Benim 50. bölümünde Tolga kararını verdi. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer konsepti ile hafta boyunca dört gelin adayını tanıyan damat adayı Tolga, hem tavrı hem karakteri hem güzelliği hem de yemekleri ile kendisini etkileyen kişiyi seçecek. 9 Aralık En İyi Benim Final bugünkü gününde Tolga Bengü'nün kimi seçtiği oldukça merak ediliyor. 27 yaşında olan Tolga Bengü, müzisyenlik yapıyor. Dış görünüşün kendisi için oldukça önemli olduğunu belirten Tolga kimi geçti? En İyi Benim bugünkü gelişmeler ve Tolga'nın karar anı ayrıntılarda...

Haftanın ilk günü Nilay ile tanışan Tolga, onunla ne kadar tartışırsa tartışsın, sarışın bayanlardan hoşlandığı için yine de ondan etkilendiğini gizleyemedi. Nilay'ın görselinden dolayı etkilendiğini söyleyen Tolga, ikinci gün ise 27 yaşındaki Gülşafak Akkor ile tanıştı. Aslen Kayserili olan Gülşafak, doğma büyüme İstanbul'lu olduğunu söylüyor. Haftanın üçüncü günü ise Tolga, Ukraynalı Olena Melnichuk ile tanıştı. Olena 20 yaşında ve İstanbul'da annesi ile İstanbul'da yaşıyor. Tolga son gün de 31 yaşındaki yöneticilik asistanı Selma Bakaner ile tanıştı.

Hafta boyunca geçirdiği en güzel günü Gülşafak ile geçiren Tolga, gitar çalıp onunla birlikte şarkı söyledi. Nilay'ın kendisinin giyim tarzını, müzik tarzını beğenmemesine rağmen Tolga'nın sarışın takıntısı bu tartışmalara rağmen onu beğenmesine neden oldu. Diğer gelin adaylarının da etkisi ile yemek sırasında sık sık tartışan Olena, kendi gününde Tolga ile oldukça gergin bir gün geçirdi. Sema kendi gününde, Tolga'nın sürekli Nilay'dan ve Gülşafak'tan bahsediyor olmasından dolayı da oldukça sinirlendi.

TOLGA KARARINI VERDİ

Final günü geldi çattı. Tolga bugün Nilay ile görüşme gereği duydu. Nilay'dan elektik aldığını söyleyen Tolga, Nilay ile araları yumuşatmak maksadıyla annesi ile birlikte bir görüşme yaptı. Tolga Nilay ile görüştüğü sırada Gülşafak'ın araması ile masadan kalkınca Nilay epey gerildi. Büyük an geldi çattı ve bütün kızlar Tolga'nın evine geldi. Yemek eşliğinde sürekli tartışmalar yaşandı. Tolga'nın kafasının oldukça karıştığı görüldü. Öte yandan Tolga yapacağı seçim için tüm kızlarla ayrı ayrı mutfakta görüştü. Peki, Tolga'nın kararı ne olacak?

Herkes Tolga'nın yazdığı mektupları okuduktan sonra karar anına gelindi. Tolga'nın ilk elediği isim Sema ardından ise Olena oldu. Nilay ile Gülşafak arasında tercih yapacak olan Tolga kime Evet diyecek? Tolga, annesi gibi kendisine şans getirecek ismin Gülşafak olduğuna karar verdi. Nilay'ı tartışmalı bir şekilde evden yolcu eden Tolga, Gülşafak'tan Evet yanıtı alabilecek mi? Gülşafak, "Ailendeki ikinci Gül ben olabilirim. Evet" yanıtı ile Tolga'nın teklifini kabul ettiğini duyurdu.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *