» 
 

En İyi Benim 56. bölümde Mina ile Aziz arasında gerginlik hat safhada!

Fox TV ekranlarının sevilen programı En İyi Benim 56. bölüm 19 Aralık bölümü yayınlandı. En İyi Benim'in yeni damat adayı Haldun Aziz Ağyüz ile ilk gün gelin adayı Mina Abuşuglen tanıştı. Mina'nın Aziz'in kuzeni Banu Hanım ile tartışması masaya da yansıdı ve Aziz ile Banu arasında tartışma yaşandı. En İyi Benim 57. bölüm tanıtımı yapıldı. Ayrıntılar haberde...

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında saat 10.00'da yayınlanan En İyi Benim bugün 56. bölümü ile ekranlara geldi. En İyi Benim 57. bölüm tanıtımı da ardından yayınlandı. En İyi Benim 19 Aralık bölümünde Haldun Aziz Ağyüz ile Pazartesi yarışmacısı Mina Abuşuglen tanıştı. Esmer, melez ve uzun boylu biri olan Mina 28 yaşında, bir evlilik yapmış ve oldukça iddialı bir aday olduğunu dile getiriyor. İzmir'de yaşayan Mina ve annesi birlikte yaşıyor. Sert çıkışları ve tavırları ile dikkat çeken Mina, Aziz için akşam yiyecekleri romantik yemek için alışverişe telaşla çıktı. Mina'nın annesi ise kızının tanışacağı aday Aziz'i tanımak için onunla buluştu. En İyi Benim 57. bölüm tanıtımına "Haberin Videosu" butonundan ulaşabilirsiniz.

Hazırlıkları için kolları sıvayan Mina'nın annesi de ona destek olmak için yanında yer aldı. Kapının çalması ile şaşıran Mina, karşısında Aziz'in kuzeni Banu Hanım ile tanıştı. Banu Hanım'ın sorularından rahatsızlık duyan Mina, ona kaçamak cevaplar vererek konuları geçiştirdi. Aziz için şehriyeli arap çorbası, pirinç pilavı, battın yemeği ile sakızlı muhallebi yapan Mina, Banu Sözen Hanım'ı yolcu ettikten sonra annesini de evden gönderdi. Mina'nın annesi, Banu Hanım'ın çok yapmacık biri olduğunu dile getirdi ve evden ayrıldı.

Masasını hazırlayan ve üzerini giyinen Mina, eve diğer yarışmacıların gelmesi ile gerildi. En İyi Benim'in bu haftaki yarışmacıları, eski yarışmacı Buse Başol, Zerrin ve Leyla oldu. Kızlar arasında tanıştıkları andan itibaren büyük bir gerilim ve tartışma çıktı. Mina'nın tavırları, kızların tepki göstermesine neden oldu. Kapının çalması ile kızlar yan odaya geçti. Aziz karşısında Mina'yı gördüğünde adeta tutuldu. Teyzesinin kendisini neden beğenmediğini imalı bir şekilde soran Aziz, onu beğendiğinin sinyallerini verdi.

Yemeğe geçen Aziz ve Mina arasında tartışmalar, diğer kızlarla Aziz'in konuşmasına müsade etmediğinden dolayı patlak verdi. Mina ile Aziz sık sık tartıştı ve evde sesler sürekli yükseldi. Mina'nın aylık geliri, gece dışarı çıkması ve evi olmayan bir adamla evlenemeyeceğini söylemesi Aziz'de olumlu etki bırakmadı. Aziz, saygısından sustuğunu her fırsatta dile getirerek, gün bitiminde duygularını kağıda döktü ve Cuma günü açılması üzerine Mina'ya verip evden ayrıldı.

HABERAKAR -
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu habere henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *